Darmowy bonus bez wpłaty od bukmachera

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Nie da się ukryć warto je założyć, bowiem już na sam start bukmacher STS przyznaje bonus w wysokości 29 PLN i to bez żadnego depozytu.

Darmowy bonus bez wpłaty od bukmachera STS. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy bonus bez wpłaty od bukmachera STS

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

W bardzo szybki i łatwy sposób możesz założyć konto u operatora STS. Proces rejestracji sam w sobie w żadnym wypadku nie jest skompilowany i zajmie Ci dosłownie chwilę. Jednak należy pamiętać, że podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny BETONLINE. Wpisanie tego hasła sprawi, że po poprawnej weneracji konta bukmacher przyzna bonus w wysokości 29 PLN!

Co istotne w tym wszystkim nie trzeba dokonać żadnego depozytu, aby na konto gracza trafił bonus!!

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

A czy warto założyć konto?

Nie da się ukryć, że tak. Po pierwsze już bez żadnej wpłaty możesz w pełni korzystać z oferty bukmachera i zawierać kupony! Otrzymany bonus może w dosyć łatwy sposób pomnożyć. Oferta bukmachera jest bardzo bogata. Zarówno przedmeczowa jak i na żywo! Dodatkowo można liczyć regularnie na częste promocje ze strony bukmachera.

Nie można zapominać, że gracze którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera w pełni za darmo mogą korzystać z TV STS, gdzie można w pełni za darmo i legalnie oglądać online wydarzenia sportowe.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce