Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Każdy z nowym użytkowników u bukmachera eWinner PL online na sam początek może liczyć na premię równowartości jej wpłaty, gdzie można otrzymać nawet 610 PLN.

Bonus powitalny do 610 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 610 PLN u bukmachera eWinner

A co wchodzi w skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner? Otóż to:

  • bezpieczny pierwszy zakład do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiej wpłaty do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne każdemu z użytkowników wyłącznie po dokonaniu rejestracji na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus na start w eWinner!

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jedyna możliwość, aby to zrobić.

Po czym wystarczy już dokonać pierwszego depozytu i zagrać dowolny kupon promocyjny, który w dodatku jest ubezpieczony.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Jeśli, zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej gracz nie odczuje żadnej straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 110 PLN.

Natomiast użytkownik, który zdecydowane się na dokonanie drugiej wpłaty będzie mógł liczyć na premię jej równowartości, gdzie otrzymać można nawet bonus o łącznej wartości nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce