Betclic rozdaje gotówkę. Bonusy bez wpłaty własnej dla typerów

Najnowsza promocja bukmachera Betclic Polska to „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” Wystarczy, że gracz zalogują się na swoje konto, a w zamian otrzymają darmowe środki do wykorzystania zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Pewna gotówka bez wpłaty własnej

Pewna gotówka bez wpłaty własnej

Nie da się ukryć, że rzadko można się spotykać z ofertą promocyjną u bukmacherów, którzy to przyznają darmowe środki i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Promocja „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” dostępna jest wyłącznie tym graczom, którzy do dnia 26 maja do godz 23:59 będą posiadali aktywne konto w serwisie www.Betclic.pl. Warto jest nadmienić, że Ci użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej oferty nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Darmowy bonus dla graczy.

Regulamin akcji „Bonusy bez depozytu dla każdego. Nawet 5 000 PLN” jest niezwykle prosty. Wystarczy zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl w dniach 28 maja od 18:00 do 4 czerwca do godziny 23:59.

Kolejną czynnością, jaką musi spełnić gracz jest to kliknięcie w specjalny komunikat, który pojawi się na stronie „CONFIRM BONUS”. To wszystko sprawi, że gracz automatycznie otrzyma bonus.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Najwyższy bonus, jaki może zostać przyznany graczowi, to aż 5 000 PLN:

Liczba graczyBonus
1 Gracz5 000 PLN
2 000 Graczy100 PLN – 1000 PLN
Pozostali Gracze5 PLN- 100 PLN

Otrzymane środki gracz od razu będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Bardzo ważnym aspektem w tym wszystkim jest to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na te środki.

Bonus do 550 PLN w Betclic

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto u bukmachera Betclic Polska oraz w formularzu rejestracyjnym wpiszą limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 mogą liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Wówczas, jeśli się okaże, że przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki ponieważ może liczyć na zwrot całej stawki za rozegrany zakład, który może wynieść nawet 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Dostępna jest chociażby akcja „Multi+”, w której to typerzy mogą liczyć na większe wygrane nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce