Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN

Interesujesz się siatkówką? Typujesz Ligę Narodów? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który to zmniejsza przegrane na rozgrywki. Za przegrany kupon bukmacher dokona zwrot w wysokości 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

W tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Warto jest jednak pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Istotne w tej promocji jest to, że przed zagraniem kuponu należy zgłosić udział kuponu w tej akcji, poprzez zapisanie się na stronie bukmachera Etoto.

Bukmacher dopuszcza kupony single oraz AKO, ale biorą w niej udział jedynie takie kupony, które mają zdarzenia z Ligi Narodów. Dopuszczalne są przecież zdarzenia kobiet jak i mężczyzn w tych rozgrywkach.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Kurs każdego ze zdarzeń na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka kuponu promocyjnego nie może być mniejsza niż 50 PLN. Jednak kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej akcji.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 50% stawki. Lecz maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja POP-UP należą ją kliknąć i zatwierdzić. To sprawić, że bonus trafi na konto gracza do 20 minut.

Freebet bez depozytu:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Etoto to warto jest założyć konto. Ponieważ ten operator przyznaje bonus w wysokości 20 PLN i to bez wpłaty.

Należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce