Gwarantowane freebety za obstawienie meczy od Superbet

Legalny bukmacher Superbet rozdaje freebety za aktywność swoim graczom. Co weekend na konto każdego gracza może trafić nawet 60 PLN za typowanie piłki nożnej.

Bonusy co weekend dla graczy

Bonusy co weekend dla graczy

Trzeba powiedzieć, że na brak emocji związanych z piłką nożna nie można narzekać, ponieważ w najbliższych dniach czekają nas mecze w czołowych ligach europejskich, jak m.in. Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, czy też Bundeslidze.

A każdy z graczy co weekend może liczyć na bonusy za przegrane kupony w ramach promocji „Superbets na weekend” dostępnej u bukmachera www.Superbet.pl. A ta akcja dostępna jest wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę, aż do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy

Warunki akcji promocyjnej „Superbets na weekend” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub SuperBets za co najmniej 20 PLN, na którym to będą znajdować się same spotkania z piłki nożnej!

STS kod promocyjny

Jeśli zakład spełnia powyższe warunki promocji i okaże się przegrany typer otrzyma freebet o wartości 20 PLN w każdy dzień trwania promocji. Łącznie może to być nawet 60 PLN.

Kod promocyjny w Superbet:

Śmiało można powiedzieć, że niezwykle ciekawy pakiet powitany wszystkim graczom w swojej ofercie posiada legalny bukmacher Superbet, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet o wartości 34 PLN
  • obstawienie bez ryzyka przez tydzień, a można otrzymać nawet 1300 PLN
  • premię do 200 PLN na start

Wyżej wymienione będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, iż kod promocyjny Superbet wpisac można wyłącznie podczas rejestracji nowego konta typerskiego. A cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce