Zwrot 50 PLN w LV BET. Jak go odebrać?

Każdemu z nas zdarza się bukmacherska wpadka, jednak tylko klienci LV BET mogą liczyć na zwrot straconej stawki i to nawet do 50 PLN!

LV BET zwrot za kupon

Raz w tygodniu osoby zarejestrowane w LV BET mają prawo do odebrania specjalnego cashbacku w przypadku kuponów AKO. Jeżeli zatem odniesiesz pierwszą porażkę od rozpoczęcia danego cyklu 7 dni, będziesz mógł otrzymać zwrot zagranej stawki i to nawet do 50 PLN!

Bukmacher LV BET przyznaje premię każdemu, kto zagra za co najmniej 20 PLN kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma znaczenia, czy postanowimy zagrać na piłkę nożną, hokej czy jeszcze inną dyscyplinę!

Tylko kurs ogólny wynoszący co najmniej 3.00 jest brany pod uwagę. Jeżeli twój kupon zostanie rozliczony po godzinie 23.59 z niedzieli na poniedziałek, cashback będziesz mógł otrzymać za okres tego nowego tygodnia.

Bonus bukmacherski 2019

LV BET to bardzo częsty wybór graczy, którzy chcą obstawiać mecze legalnie przez internet. Znajdziecie tutaj darmowe bonusy bukmacherskie oraz ogromny wybór kursów na różne wydarzenia sportowe.

Opisywana oferta jest organizowana regularnie. Oznacza to, że można z niej korzystać zawsze raz w tygodniu. Oczywiście, wymagane jest do tego konto bukmacherskie w LV BET, które można założyć przez internet, wypełniając specjalny formularz.

W chwili obecnej legalny bukmacher LV BET akceptuje specjalny kod promocyjny „BETONLINE„. Wystarczy go wpisać przy rejestracji, by zgarnąć bonus na start!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce