Fortuna zakłady bukmacherskie zwiększa wygrane o 50%.

Legalnie działający w Polsce bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję „AKO bonusy”, w których to można liczyć na większe wygrane nawet do 50%.

Większe wygrane 50% u legalnego bukmachera 2020

Większe wygrane 50% u legalnego bukmachera 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty na swojego konto.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI do 31 grudnia do godz. 23:59. Gracz swojego udziału w ramach tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Jednak warunek konieczny jest to dodanie bonusu kursowego do zakładu.

Należy wiedzieć, że na każdym zakładzie musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Mogą one pochodzić z każdej dyscypliny z oferty bukmachera Fortuna.

Jednak typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie moze być mniejszy niż 1.15.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Gracz sam wybiera stawkę za jaką zostanie zawarty kupon. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji może liczyć na większą wygraną. Wysokość bonusu uzależniona jest WYŁĄCZNIE od ilości zdarzeń na danym kuponie.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Użytkownik z wymienionych powyższej bonusów będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce