40 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic

Czas na mecze w dziewiętnastej kolejce włoskiej Serie A. Z tej okazji każdy gracz może wygrać ekstra środki za obstawienie tych rozgrywek. Bowiem w promocji „Piłkarski Jackpot” pula nagród wynosi 40 000 PLN.

Najlepszy typer włoskiej Serie A

Najlepszy typer włoskiej Serie A

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas każdej kolejki włoskiej Serie A nie brakuje. I tak samo z pewnością będzie i tym razem. Tym bardziej, że dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak AC Milan vs Atalanta, czy też Lazio vs Sassuolo.

Gracz, który che wziąć udział w promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl Dodać jest warto również aspekt, że wspomniana akcja dostępna jest wyłącznie do 23 stycznia do godziny 18:00.

Bonusy dla typerów za obstawienie meczy

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na zagraniu kuponu wielodarzeniowego, tzw. AKO, na którym musi znajdować się osiem meczy z dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A:

  • AC Milan vs Atalanta
  • Udinese vs Inter
  • Fiorentina vs Crotone
  • Juventus vs Bologna
  • Genoa vs Cagliari
  • Verona vs Napoli
  • Lazio vs Sassuolo
  • Parma vs Sampdoria
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Na każde z powyższych spotkań gracz musi oddać wyłącznie typy w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”. Dodać jest również warto, żer wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać do pięciu kuponów promocyjnych o stawce minimalnej 10 PLN każdego z nich.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe spotkania poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 40 000 PLN.

Cashback w Betlic Polska 2021:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu nowego użytkownicy pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> KOD5550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce