Każdy gracz Forbet dostaje w środę do 500 PLN!

Masz konto u bukmachera Forbet? Tylko w środę możesz za swój kolejny depozyt otrzymać do 500 PLN, a to wszystko z naprawdę atrakcyjnymi warunkami obrotu!

Każdy gracz Forbet dostaje w środę do 500 PLN!
Każdy gracz Forbet dostaje w środę do 500 PLN!

Forbet bonus dla graczy

W ramach środowej oferty specjalnej od bukmachera Forbet każdy gracz ma szansę na zdobycie do 500 PLN na obstawianie. Jak dokładnie to działa? Poznaj szczegóły już teraz!

Nie jest to kolejna promocja, która oferuje podwyższone wygrane bukmacherskie. To akcja pozwalająca ci na zdobycie 50% wartości wpłaty w formie premii!

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Aby otrzymać bonus, musisz do końca 10 lipca (ta środa) wpłacić na swoje konto typerskie co najmniej 20 PLN. Im większy depozyt, tym pokaźniejsza kasa od bukmachera, a więc opłaca się przelać jak najwięcej!

Forbet premia reload 2019

Forbet na jedno konto może przyznać maksymalnie 500 PLN doładowania. Dodatkowe środki dostaje się automatycznie i można wykorzystać je na obstawianie dowolnych dyscyplin (Wirtualne sporty nie są zaliczane!)

Co bardzo ważne, warunki obrotu w tym przypadku wynoszą tylko x1. Jeżeli więc postawisz za otrzymane pieniądze jeden kupon i okaże się on wygrany, od razu będziesz mógł zrobić ze środkami co tylko ci się podoba!

Wystarczy więc jeden pewniak dnia, by dostać pieniądze od Forbet i przeznaczyć je na dowolny cel!

Chcesz być informowany o wszystkich podobnych promocjach? Zaglądaj do nas regularnie i zapisz się do powiadomień o bonusach bukmacherskich! 🙂


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce