Jak obstawiać mecze w Polsce bez podatku?

W każdą środę u polskiego bukmachera forBET można obstawiać mecze bez podatku. To zupełnie legalna i sprawdzona metoda. Sprawdźcie, jak z niej korzystać, by zyskiwać wyższe wygrane!

Jak obstawiać mecze w Polsce bez podatku?
Czy można obstawiać w Polsce bez podatku?

Obstawianie bez podatku 

Wbrew temu, co może się wydawać, obstawianie bez podatku jest w Polsce możliwe i jak najbardziej jest to legalna metoda. Jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba być graczem zarejestrowanym na www.iForBET.pl. Jeżeli nie posiadasz konta, możesz założyć je w każdej chwili. Proces rejestracji odbywa się tylko online, powinien sobie z nim poradzić każdy, nawet początkujący. Co najważniejsze, formularz zakładania profilu jest całkowicie po polsku i nie jest tak skomplikowany jak w przypadku zagranicznych firm bukmacherskich. Również weryfikacja danych nie powinna zbytnio uprzykrzać wam życia.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Gra bez podatku u bukmacherów naziemnych

Nie posiadając konta u bukmachera internetowego, nie można obstawiać legalnie meczów bez podatku. Co za tym idzie – nie ma możliwości gry bez podatku u bukmacherów naziemnych. Oczywiście, są od tego pewne wyjątki. Jednym z nich jest bukmacher Milenium. W tak zwanej promocji Happy Hours oferuje on „szczęśliwe godzinki”, podczas których nie płaci się podatku w wybranych punktach. Minusem tej akcji jest fakt, że działa ona w ciągu dnia tylko w paru miejscach, a przecież nawet dla gry bez podatku raczej mało opłacalne jest krążenie po mieście samochodem czy komunikacją miejską.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Polski bukmacher forBET bez podatku

Zakłady bukmacherskie forBET bez podatku wprowadziły do swojej oferty od początku działalności i to właśnie przede wszystkim dzięki temu zaistniały na rodzimym rynku. Czy jednak aby na pewno nadal można korzystać u tego bukmachera z obstawianie, nie przejmując się opłatami na rzecz państwa? I tak, i nie.

Środa bez podatku forBET
Środa bez podatku forBET

Przede wszystkim warto podkreślić, że forBET już nie oferuje regularnej gry bez podatku, co oznacza, że nie można o każdej porze dnia i nocy, dowolnego dnia, wejść na oficjalną stronę bukmachera i postawić zakład, będąc pewnym, że nie zapłaci się 12% opłaty od wniesionej stawki. W chwili obecnej wspomniana firma bukmacherska przede wszystkim daje graczom wolne od podatku w każdą środę. Oczywiście, zdarzają się też wyjątki – czasem do dni promocyjnych dołączane są także inne, szczególnie wtedy, gdy w świecie sportu dzieje się coś istotnego.

Bukmacher Totolotek obstawianie bez podatku

Na www.Totolotek.pl obstawianie bez podatku możliwe jest codziennie, jednak warto podkreślić, że dotyczy to tylko i wyłącznie gry mobilnej. Jeżeli postanowicie zagrać zakład w tradycyjny sposób, będziecie musieli zapłacić podatek w wysokości 6 procent. To i tak nieźle, ale przecież w tym przypadku mówimy przede wszystkim o grze bez podatku, a to oznacza, że nie płacimy nic, a nie połowę!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce