Jak obstawiać mecze w Polsce bez podatku?

1721

W każdą środę u polskiego bukmachera forBET można obstawiać mecze bez podatku. To zupełnie legalna i sprawdzona metoda. Sprawdźcie, jak z niej korzystać, by zyskiwać wyższe wygrane!

Jak obstawiać mecze w Polsce bez podatku?
Czy można obstawiać w Polsce bez podatku?

Obstawianie bez podatku 

Wbrew temu, co może się wydawać, obstawianie bez podatku jest w Polsce możliwe i jak najbardziej jest to legalna metoda. Jak to zrobić? Przede wszystkim trzeba być graczem zarejestrowanym na www.iForBET.pl. Jeżeli nie posiadasz konta, możesz założyć je w każdej chwili. Proces rejestracji odbywa się tylko online, powinien sobie z nim poradzić każdy, nawet początkujący. Co najważniejsze, formularz zakładania profilu jest całkowicie po polsku i nie jest tak skomplikowany jak w przypadku zagranicznych firm bukmacherskich. Również weryfikacja danych nie powinna zbytnio uprzykrzać wam życia.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gra bez podatku u bukmacherów naziemnych

Nie posiadając konta u bukmachera internetowego, nie można obstawiać legalnie meczów bez podatku. Co za tym idzie – nie ma możliwości gry bez podatku u bukmacherów naziemnych. Oczywiście, są od tego pewne wyjątki. Jednym z nich jest bukmacher Milenium. W tak zwanej promocji Happy Hours oferuje on „szczęśliwe godzinki”, podczas których nie płaci się podatku w wybranych punktach. Minusem tej akcji jest fakt, że działa ona w ciągu dnia tylko w paru miejscach, a przecież nawet dla gry bez podatku raczej mało opłacalne jest krążenie po mieście samochodem czy komunikacją miejską.

Polski bukmacher forBET bez podatku

Zakłady bukmacherskie forBET bez podatku wprowadziły do swojej oferty od początku działalności i to właśnie przede wszystkim dzięki temu zaistniały na rodzimym rynku. Czy jednak aby na pewno nadal można korzystać u tego bukmachera z obstawianie, nie przejmując się opłatami na rzecz państwa? I tak, i nie.

Środa bez podatku forBET
Środa bez podatku forBET

Przede wszystkim warto podkreślić, że forBET już nie oferuje regularnej gry bez podatku, co oznacza, że nie można o każdej porze dnia i nocy, dowolnego dnia, wejść na oficjalną stronę bukmachera i postawić zakład, będąc pewnym, że nie zapłaci się 12% opłaty od wniesionej stawki. W chwili obecnej wspomniana firma bukmacherska przede wszystkim daje graczom wolne od podatku w każdą środę. Oczywiście, zdarzają się też wyjątki – czasem do dni promocyjnych dołączane są także inne, szczególnie wtedy, gdy w świecie sportu dzieje się coś istotnego.

Bukmacher Totolotek obstawianie bez podatku

Na www.Totolotek.pl obstawianie bez podatku możliwe jest codziennie, jednak warto podkreślić, że dotyczy to tylko i wyłącznie gry mobilnej. Jeżeli postanowicie zagrać zakład w tradycyjny sposób, będziecie musieli zapłacić podatek w wysokości 6 procent. To i tak nieźle, ale przecież w tym przypadku mówimy przede wszystkim o grze bez podatku, a to oznacza, że nie płacimy nic, a nie połowę!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.