Darmowe bonusy na KSW 60 od Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Już w najbliższy weekend odbędzie sę KSW 60. Na tą okazję legalny bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę promocyjną, w której to można otrzymać ekstra kasę. Bowiem pula nagród w promocji „MMA Jackpot” wynosi, aż 20 000 PLN.

KSW 60: Bonusy dla typerów od Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

KSW 60: Bonusy dla typerów od Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Warto jest zaznczyć, że przed nami bardzo ciekawe walki podczas KSW 60. Bowiem dojdzie do takich starć, jak chociażby Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Gracz, który chce wziąć udział w akcji „MMA Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta dostępna jest każdemu graczowi do 24 kwietnia do godziny 20:00.

Jackpot na KSW 60

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to zagranie za minimum 10 PLN kuponu AKO, na którym będą to znajdować się następujące zdarzenia:

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Gracz na każdą z tych walk musi oddać typy wyłącznie z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie „1 lub 2”.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują te starcia to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową kasę. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Betclic kod promocyjny 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny zakład. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki za jaką został zawarty kupon.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce