Który bukmacher szybko wypłaca wygrane?

Szybkie księgowanie depozytów to już dzisiaj standard. Ale co z wypłatami wygranych? Sprawdźmy, który bukmacher robi to najszybciej!

Który bukmacher szybko wypłaca wygrane?
Który bukmacher szybko wypłaca wygrane?

Szybkie wypłaty bukmacherów

Każdy z nas lubi mieć kontrolę nad swoimi finansami, dlatego nic dziwnego, że szukając bukmachera patrzymy także na to, w jaki sposób można u niego dokonywać przelewów. Metody płatności w Zakładach Bukmacherskich to bardzo istotna kwestia, mimo że są tacy, którzy ją lekceważą.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeszcze kilka lat temu depozyty na konto bukmacherskie księgowane były nawet do dwóch dób, a w weekendy szybkie wpłaty za darmo w ogóle nie były możliwe. To – na szczęście – się już zmieniło. Jest tylko wspomnieniem i już niech tak zostanie, bo obecnie można zlecić wpłatę i zaksięgować ją na profilu gracza w ciągu paru sekund i to bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia.

Najlepsi bukmacherzy pod względem szybkości realizacji wypłat wygranych to tacy, którzy całą sprawę załatwiają w maksymalnie dwie doby. Nie jest to jednak szczyt marzeń, dlatego warto wspomnieć przede wszystkim o firmach, gdzie możliwe jest zlecenie i otrzymanie zdobytych środków w ciągu paru minut.

Jeżeli posiadasz konto w jednym z podanych niżej banków, możesz na stronie bukmachera LV BET korzystać z opcji Rapid Pay. Za chwilę napiszemy, jak ona dokładnie działa w praktyce, ale najpierw nieco teorii, czyli lista instytucji, które akceptują ten rodzaj transakcji.

Banki do szybkich wypłat u bukmachera LV BET:

  • Alior Bank
  • mBank
  • Inteligo
  • PKO BP
  • Idea Bank
  • Nest Bank
  • Volkswagen Bank
  • Credit Agricole

Jeżeli macie konto w jednym z tych miejsc, to pierwszy krok do otrzymywania szybkich wygranych u bukmachera. Kolejnym jest – rzecz jasna – posiadanie konta w LV BET, które można założyć na oficjalnej stronie.

Szybkie wypłaty LV BET

Na jakiej zasadzie działają szybkie wypłaty w LV BET? To bardzo proste – deklarujecie chęć otrzymania danej sumy na konto bankowe, czekacie na zaakceptowanie tego ruchu i po około 10 minutach macie środki u siebie!

lvbet rapid pay

Bardzo istotny jest fakt, że za korzystanie z tej usługi nie jest pobierana żadna prowizja. Niestety, minus jest taki, iż takiego szybkiego transferu możemy dokonać tylko i wyłącznie 17 godzin w ciągu dnia, a więc tak naprawdę nie zawsze, kiedy mamy na to ochotę.

Mimo wszystko, na ten moment to LV BET jest liderem jeśli chodzi o szybkość realizacji wypłat wygranych. Wśród bukmacherów legalnych to pod tym względem zdecydowany numer jeden!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce