Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Świata U20

391

W czwartek 23 maja rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U20, które zostaną rozegrane na boiskach w Polsce. W tej imprezie spotkanie rozegrają Biało Czerwoni, którzy w swoim pierwszy meczy zmierzą się z Kolumbią. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której zmniejsza ryzyko przegranej na ten mecz.


Zwrot za przegrany mecz Polaków z Kolumbią od Forbet

Zwrot za przegrany mecz Polaków z Kolumbią od Forbet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3 x 777 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest do dnia 23 maja, tj. czwartku do godziny 20:30, czyli momentu rozpoczęciem spotkania Polski z Kolumbii.

Ta akcja promocja polega na zawarciu kuponu na mecz pierwszy rundy turnieju pomiędzy Polską, a Kolumbią. Stawka jego kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Na kuponie może znajdować się jedynie typ z spotkania Biało – Czerwonych z Kolumbią na zwycięstwo podopiecznych Magiery. Zwrot stawki od bukmachera nastąpi w przypadku, gdy Polska nie tego tej potyczki. Dokładnie mówiąc w razie remisu bądź przegranej bukmacher dokona zwrotu.

Kupon zagrany za środki bonusowe nie bierze udział w tej akcji.

Bonus w formie środki bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 24 maja do godziny 16:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego bortu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.