Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Bukmacher Forbet w środę 17 kwietnia zachęca do typowania sportów wirtualnych. W dniu dniu wspomniany operator zmniejsza przegrane swoim graczom, gdzie dokonuje zwrotu za przegrane kupony.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji.

Jednak trzeba pamiętać, że jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę 17 kwietnia do godziny 23:59.

I to właśnie do tego momentu mamy czas, aby dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna. Jednak bukmacher wymaga, że kurs całkowity kuponu był nie mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Etoto kod na bonus
Etoto kod na bonus

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Ci zwrot stawki za przegrany kupon. Jednak w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus w Forbet zostanie przyznany maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością, po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce