Darmowe bonusy za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich aktywnych swoich graczy za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Na konto każdego z użytkowników może trafić 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane bonusy za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Gwarantowane bonusy za obstawienie sportów wirtualnych w STS

Warto jest dodać, że sporty wirtualne cały czas cieszą się sporą popularnością. Wynika to z tego, że są dostępne graczom przez całą dobę i w dosyć szybkim czasie można wygrać extra kasę.

Każdy z użytkowników dodatkowo ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 30 PLN”, która jest dostępna graczom wyłącznie w dniach od 18 maja od godziny 01:00 do 20 maja do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy w STS:

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 30 PLN” wymaga od graczy zagrania kuponu SOLO lub AKO, na który m to będą znajdować się same zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Istotna w tym wszystkim jest również uwaga, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka kuponu wynosić musi równo 30 PLN.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma 10 PLN za kupon zagrany w dzień trwania promocji. Łącznie na konto każdego z użytkowników można otrzymać 30 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na sam start każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra bonusy na start.

Wystarczy wpisać specjalny kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać akcji limitowanego bonusu powitalnego.

Wówczas za każdą z trzech wpłat gracz otrzyma premię do 300 PLN, 500 PLN i 700 PLN. A to nie wszystko, ponieważ pierwszy zakłąd jest objęty Cashbackiem do 100 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce