Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO z piłki nożnej, aby oprócz wygranej gotówki otrzymać premię w wysokości 40 PLN.

Ekstra bonus za wygrane kupony od Betclic

Ekstra bonus za wygrane kupony od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawy weekend w piłce nożnej. Bowiem dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, jak m.in. Lech Poznań vs Wisła Kraków, Tottenham vs Chelsea, PSG vs Lyon, czy też Valencia vs Real Madryt.

Z tej okazji każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Misja Kupon”, a jest ona dostępna wyłącznie do 19 września do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Misja Kupon w Betclic

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zagrać kupon AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • co najmniej trzy typy na kuponie, a kurs całkowity zakładu nie mniejszy niż 3.00
  • stawka musi wynosić minimum 20 PLN
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji i został rozliczony, jako wygrany to gracz oprócz wygranej gotówki otrzyma extra 40 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic

Legalny bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to na sam start można liczyć na Cashback. Bezpieczny kupon będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki. A przeciwnie. Otrzyma jej zwrot, który maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce