Gwarantowane codzienne freebety od eWinner. 25 PLN dla wsyzstkich typerów

W związku z spotkaniami w ramach piłkarskiej Ligi Narodów bukmacher eWinner PL przygotował graczom specjalną akcję promocyjną, w której to można liczyć na gwarantowane freebety i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Codzienne bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Codzienne bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas bardzo ciekawe mecze w ramach piłkarskiej Ligi Narodów, gdzie to emocji nie powinno brakować, bo przed nami takie starcia, jak Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który w w swojej ofercie posiada akcję „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet”, która jest dostępna typerom w czasie trwania tej oferty.

Freebet 25 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO za równą kwotę 49 PLN.

Dodatkowo bukmacher eWinner PL wymaga od graczy, aby na kuponie promocyjnym znajdować się minimum jeden typ pochodzący na rozgrywki piłkarskiej Ligi Narodów oraz kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus 1640 PLN

W przypadku zagrania kuponu spełniające powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony. W eWinner rejestracja konta trwa ledwie minutkę/

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują graczom akcję promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce