Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

239

Bukmacher BetClic nowy graczom zmniejsza ryzyko przegranej w pierwszym kuponie. Jeśli zagrany kupo okaże się przegrany to bukmacher dokona 100% zwrotu stawki. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego KOD550!

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

BetClic kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać użytkownik, który wcześniej nie posiadał kona u bukmachera BetClic.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warunki promocji są bardzo proste. Należy wejść na stronę www.betclic.pl, a następnie dokonać rejestracji swojego konta. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Jednak niezwykle istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD550. Ponieważ to jedynie spraw że bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacku.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Betclic bonus powitalny 2020 – jaki wpisać kod?

Pozostaje już tylko dokonanie depozytu oraz zagranie pierwszego kuponu.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli i pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon i to w 100%. Gracz może maksymalnie otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.