10 PLN na obstawianie Premier League

Każda osoba obstawiająca u legalnego bukmachera Fortuna może otrzymać 10 PLN na obstawianie pierwszej kolejki piłkarskiej Premier League.

10 PLN na obstawianie Premier League
10 PLN na obstawianie Premier League

Wygrywanie u bukmachera to nie zawsze łatwa sprawa, dlatego też początek rozgrywek na Wyspach firma Fortuna przygotowała ofertę zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Co trzeba zrobić, by z niej skorzystać i na czym dokładnie polega?

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do tej akcji promocyjnej, musisz zagrać kupon w dniach 10-12 sierpnia z co najmniej jednym meczem rozgrywanym w ramach piłkarskiej Premier League.

Stawka kuponu nie może być wyższa ani niższa niż 10 PLN brutto. Wszystkie zakłady promocyjne mogą być postawione przedmeczowo, bądź też LIVE. Liczą się kupony AKO, SOLO, a nawet MAXIKOMBI!

Każdy z graczy ma prawo do otrzymania jednego zwrotu. Cashback jest przyznawany w przypadku, gdy zagrany kupon kwalifikacyjny okaże się przegrany. Warunek jest, by rozstrzygnięcie nastąpiło do 12 sierpnia do godziny 23.59.

Premier League zakłady bukmacherskie
Premier League zakłady bukmacherskie

W promocji nie jest wymagane podanie żadnego kodu bonusowego. Jeżeli jednak jeszcze nie masz konta u organizatora tej oferty, wpisz podczas rejestracji BETONLINE.

Marka Fortuna to jedna z najciekawszych propozycji dla polskich miłośników obstawiania. Znajdziemy ją w zestawieniu Najlepsi bukmacherzy internetowi 2018!

Ofertę znajdziesz na stronie bukmachera pod nazwą Dycha Time.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce