Kod promocyjny i kod bonusowy. Czy to to samo?

Zakładając konto u bukmachera internetowego, możemy podać kod promocyjny, a niekiedy… kod bonusowy. Czy to jest dokładnie to samo, a może jeden pozwala nam na korzystanie z ciekawych promocji, a drugi – z bonusów? Przeczytajcie i dowiedzcie się!

Kod promocyjny i kod bonusowy. Czy to to samo?
Kod promocyjny i kod bonusowy. Czy to to samo?

Kod bonusowy – co to jest?

Każda firma bukmacherska robi wszystko, by zachęcić potencjalnych graczy do założenia konta. Bukmacherzy w Polsce oferują bardzo często bonusy powitalne, ale jest to czasem niewystarczające do tego, by przyciągnąć do siebie pokaźniejszą liczbę klientów. I właśnie po to powstał kod bonusowy. Co to właściwie jest? Specjalne hasło, dzięki któremu można zyskać dodatkowe profity za zarejestrowanie konta bukmacherskiego.

Kod bonusowy musi być prawidłowy, by został zaliczony w odpowiedni sposób. Nie można więc wpisać sobie dowolnego słowa i tym samym odebrać nagrodę specjalną. U każdego dobrego bukmachera działa kod BETONLINE i to właśnie jego warto wypróbowywać w pierwszej kolejności w formularzu rejestracyjnym.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kod promocyjny u bukmachera 

Pora odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest kod promocyjny. Najprościej wytłumaczyć jego definicję w ten sposób: jest to synonim kodu bonusowego oraz tym podobnych wyrazów. Jeżeli zatem słyszycie o kodzie promocyjnym, możecie śmiało korzystać również z podawanych przez internet kodów bonusowych. Nie ma to najmniejszego znaczenia dla bukmachera, jak dane hasło zostanie nazwane. Jeżeli się okaże błędne, po prostu nie zostanie zaliczone.

Obstawianie online

Jeżeli chcecie znać kod promocyjny dla konkretnego bukmachera, wystarczy, że przejrzycie witryny dotyczące bonusów i wpiszecie przy rejestracji dostępne tam kody. Nie ma najmniejszego znaczenia, jak zostały w danym momencie nazwane.

Kod promocyjny a kod bonusowy – jaka jest różnica?

Osoby początkujące mają wątpliwości, czy kod promocyjny a bonusowy to na pewno to samo. Owszem, nie ma tutaj żadnych różnic. Niekiedy można przeczytać, że hasła promocyjne upoważniają do korzystania z ofert specjalnych, a bonusowe – do odbierania dodatkowych bonusów. Jest to kompletna bzdura i warto to podkreślać tak często, jak tylko jest to możliwe.

Pamiętajcie, że bonusy powitalne to także promocje. Nie można więc ich otrzymywać tylko za wpisanie kodów bonusowych, a promocyjnych już nie. Byłoby to całkowicie pozbawione sensu i osoby zarządzające bukmacherami doskonale zdają sobie z tego sprawę!

Kod bukmacherski. Czy to jest legalne?

Przy każdej rejestracji warto sprawdzić, czy bukmacher jest legalny czy nie. Jeżeli okaże się, że trafiliśmy na firmę działającą zgodnie z polskim prawem, nie mamy się czego obawiać. Oznacza to, że możemy bez najmniejszego problemu korzystać z bonusów i nie musimy martwić się o konsekwencje prawne.

Totolotek bukmacher online
Totolotek bukmacher online

Wpisywanie kodów promocyjnych, czy inaczej bukmacherskich, również jest jak najbardziej dozwolone. W końcu to sposób na odebranie legalnego bonusu, a więc nie ma w tym żadnego oszustwa!

Poker w Polsce – kod promocyjny na bonus

Poker internetowy był swego czasu w Polsce bardzo popularny. Teraz jednak w kraju nie jest możliwe legalne granie w pokera online. I tutaj już kod bonusowy jest nielegalny. Innymi słowy, nie możecie podawać haseł promocyjnych w miejscach, które oferują coś niezgodnego z prawem! Jest to bardzo prosta zasada, której warto się trzymać, by nie wpaść w kłopoty.

Ile bonusów mogę odebrać?

Macie już kod promocyjny, a za chwilę znajdujecie drugi. Co zrobić w takiej sytuacji? Trzeba podkreślić, że na jednego gracza przy rejestracji może przypadać tylko jeden kod. To raczej logiczne – trudno by było, by ktoś zebrał dziesięć słów promocyjnych, a następnie ubiegał się o dziesięć bonusów. W ten sposób firmy bukmacherskie by bankrutowały… a my nie mielibyśmy gdzie obstawiać.

Oczywiście, są wyjątki od tej reguły. O ile trudno, by kod promocyjny pozwalał na zdobycie więcej niż jednego bonusu, o tyle później możliwe jest korzystanie z innych bonusów. Podanie kodu przy zakładaniu konta nie wyklucza nas więc z uczestnictwa w innych ofertach specjalnych. Oto bardzo prosty przykład:

  1. Gracz założył konto na www.LvBET.pl, podając kod BETONLINE
  2. Bukmacher organizuje promocję z bonusem od wpłaty
  3. Gracz może zgarnąć dodatkową premię!
Bukmacher internetowy
Bukmacher internetowy

Zakłady bukmacherskie online

Tylko i wyłącznie przez internet można korzystać z kodów promocyjnych. Jeżeli do tej pory zajmowaliście się głównie typowaniem w punktach naziemnych, warto rozważyć przeprowadzkę do internetu. Ma to same zalety – pozwala na odbieranie wielu premii, granie na żywo, nie wychodząc z domu, a także na korzystanie ze specjalnych promocji. W takim przypadku można też wykorzystywać kody bonusowe!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce