Mistrzowski Pewniak na Ligę Mistrzów. 30 PLN od Fortuny

Przed nami dwa bardzo ciekawe piłkarskie wieczory. Dokładnie mówiąc czekają nas pojedynki w ramach I kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą otrzymać dodatkowe środki.

Pewne 30 PLN za obstawienie meczy

Pewne 30 PLN za obstawienie meczy

Warunki promocji „Mistrzowski Pewniak” są proste. Wystarczy zagrać dwa kupony, aby liczyć na dodatkowe 30 PLN. A na pewno jest co obstawiać. Tym bardziej, że przed nami ciekawe pojedynki, jak chociażby Bayern Monachium vs Atletico Madryt, PSG vs Manchester United, czy też Chelsea vs Sevilla.

Wspomniana akcja promocyjna dostępna jest u bukmachera eFortuna w dniach od 20 do 21 października. Swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani zapisać.

Bonus dla typerów Ligi Mistrzów:

Bukmacher eFortuna dopuszcza zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI zagrane za co najmniej 30 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ z piłkarskiej Ligi Mistrzów, który w dodatku musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Dodać jest warto, że na kuponie mogą znajdować się również inne zdarzenia, ale koniecznie muszą one zostać rozliczone do 22 października do godz. 9:00.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który zagra w każdy dzień trwania tej promocji minimum jeden kupon otrzyma pewne 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus powitalny u bukmachera eFortuna

Warto jest mieć na uwadze, że już na sam start wszyscy typerzy u bukmachera eForutna mogą otrzymać pewne 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty typer otrzyma premie jej równowartości, aż do 2000 PLN. Dodatkowo wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce