Bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%

Legalny polski bukmacher LvBet przeprowadza promocję na turniej w Cincinnati, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Tenis – większe wygrane u bukmachera o 14%

Tenis – większe wygrane u bukmachera o 14%

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej wykonał minimum jedną wpłatę.

Promocja dostępna jest graczom do 18 sierpnia.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu pojedynczego lub wielozdarzenioego, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Cincinnati.

Bukmacher dopuszcza zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo z turnieju ATP jak i WTA. Kurs każdego zdarzenia jest dowolny.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za kupony bonusowe.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy typer w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Jeżeli zagrany kupon bądź kupony spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostaną rozliczone jako wygrane bukmacher automatyczne zwiększy wygraną o 14%.

Freebet od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowe bonusy na start swoim graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona dwóch pierwszych wpłat może liczyć na kolejne bonusy od bukmachera. Nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce