200 PLN na Black Friday od Etoto!

415

Co powiecie na 200 PLN na Black Friday od Etoto? Do 25 listopada możecie skorzystać z wyjątkowej oferty specjalnej!

200 PLN na Black Friday od Etoto!
200 PLN na Black Friday od Etoto!

Legalny bukmacher Etoto przygotował dla swoich graczy interesującą promocję z okazji tak zwanego Black Friday 2018. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać. Gracz potrzebuje tylko konta u bukmachera oraz pieniędzy na zagranie kuponu kwalifikującego się do oferty.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bonus można otrzymać za postawienie kuponu z kursem co najmniej 1,30 i stawką 40 PLN. Wysokość doładowania konta od bukmachera zależy od tego, jaką kwotę gracz postanowi zainwestować – chodzi dokładnie o 25% stawki!

Zakłady Bukmacherskie KSW 46. Karta walk!

Jeżeli nie posiadasz konta w Etoto, możesz zarejestrować się przez internet i tym samym uzyskać dostęp do opisywanej promocji. Dodatkowo, będziesz mógł zgarnąć dodatkowe premie przewidziane w aktualnej ofercie tego bukmachera.

W jaki sposób bonus Black Friday 2018 trafi na twoje konto? To bardzo proste! Jeżeli spełnisz warunki oferty, wyświetli ci się specjalny kupon informujący o otrzymaniu prezentu. Zatwierdź go, a premia znajdzie się w twoim profilu gracza już w ciagu 20 minut!

Wolisz grać u innego bukmachera? Już teraz możesz sprawdzić, jaki jest aktualny kod promocyjny Fortuna dla nowych graczy! Pamiętaj, ze nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć konta na kilku stronach do obstawiania meczów!

Chcesz grać legalnie? www.Etoto.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.