Fortuna dodaje Strefę Typera do aplikacji mobilnej!

421

Bukmacher Fortuna do swojej aplikacji mobilnej dodał dział Strefa Fortuna. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy lubią dzielić się swoimi spostrzeżeniami na tematy związane z obstawianiem!

 Fortuna dodaje Strefę Typera do aplikacji mobilnej!
Fortuna dodaje Strefę Typera do aplikacji mobilnej!

Strefa typera w Fortunie

Aplikacja mobilna Fortuna to program stworzony na systemy mobilne iOS oraz Android. Pozwala na nam typowanie meczów oraz ich oglądanie nie tylko w domu, ale także poza nim – dosłownie wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bukmacherzy mobilni cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Obecnie mało kto wyobraża sobie codzienność bez smartfonów, dlatego nic dziwnego, że i bukmachera w tej kwestii rozwija się bardzo szybko. I właśnie aby zadowolić tych, którzy przed ekranem smartfona czy tabletu spędzają dużo czasu przygotowano dział Strefa Typera!

Czym jest nowa funkcja dodana do apki marki Fortuna? To miejsce, gdzie można rozmawiać z innymi typerami, dodawać swoje kupony oraz analizy. Oczywiście, nie zabrakło także opcji umożliwiającej na podglądanie tego, jak grają inni i co sądzą na temat konkretnego spotkania.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli forum bukmacherskie to miejsce, gdzie spędzacie dużo czasu, na pewno Strefa Typera również przypadnie ci do gustu. Jej obsługa jest niezwykle prosta, dzięki czemu już po kilku chwilach wiemy, co i gdzie dokładnie się robi.

Przypominamy, że korzystanie z aplikacji na telefony jest opcją dostępną całkowicie za darmo. Wystarczy posiadać konto u bukmachera oraz urządzenie, na które można pobrać program do mobilnego obstawiania.

Nie masz profilu do obstawiania meczów w Fortunie? Formularz rejestracyjny wypełnisz w kilka chwil na stronie internetowej www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.