Wygrywanie u bukmachera. Czy trzeba mieć szczęście?

Ludzie dzielą się na dwa typy: jedni uważają, że meczów nie da się przewidywać, a wszystko zależy od szczęścia, natomiast drudzy mają zupełnie odmienne zdanie. Kto ma rację?

Wygrywanie u bukmachera. Czy trzeba mieć szczęście?
Wygrywanie u bukmachera. Czy trzeba mieć szczęście?

Wygrywanie w Zakładach Bukmacherskich to żaden mit i to raczej każdy już powinien wiedzieć. Oczywiście, nie twierdzimy, iż wygrywają wszyscy, ale wysokie czy regularne zyski mają miejsce i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Pytanie tylko, czy ci, co wygrywają mają tylko i wyłącznie szczęście, czy głównie liczą się ich umiejętności.

Pech a Zakłady Bukmacherskie

Słowo „pech” towarzyszy nam każdego dnia. Wchodzimy w kałużę w nowych butach, spóźniamy się na autobus albo dostajemy naganę od szefa. Jakby nie patrzeć, nieszczęśliwe sytuacje są nieodłącznym elementem naszego życia. W przypadku bukmacherki wcale nie jest inaczej. I warto sobie to uświadomić tak szybko, jak to możliwe.

Ryzyko przegranej da się minimalizować, stosując odpowiednie strategie gry czy zarządzanie budżetem. Jest jednak jedno „ale” – nigdy w stu procentach nie uchronimy się od porażki. Jeżeli będziemy mieli pecha, to odwołane zostaną nawet nasze surebety i nic nie będziemy mogli na to poradzić.

Statystyki to bardzo ważna rzecz!

Jak grać, by często wygrywać?

Obstawianie meczów nie jest prostą sprawą, ale pewnych elementów gry da się nauczyć. Na pewno potrzebujemy cierpliwości, gdyż tylko dzięki niej będziemy po pewnym czasie osiągać regularne zyski. Kolejny krok – odpowiednia analiza. Bez czytania statystyk, historii czy newsów bawimy się w coś w rodzaju ruletki – liczymy tylko i wyłącznie na szczęście! A to pewna droga do przegranej i całkowitej frustracji.

Pamiętajcie, że statystyki odgrywają bardzo ważną rolę w przewidywaniu rezultatów wydarzeń sportowych. Czytajcie, co dzieje się w danych drużynach, sprawdźcie, czy nie ma w nich wielu kontuzjowanych graczy oraz dowiadujcie się jak najwięcej na temat historii spotkań – zarówno tych ostatnich, jak i późniejszych. Wszystko może mieć wpływ na wasz ostateczny sukces!

Jak analizować mecze?

Analizy meczów każdy musi nauczyć się sam. Nie ma na to skutecznej metody. Przede wszystkim – trzeba poświęcić na to na początku sporo czasu. Próbować typować nawet takie mecze, których w rzeczywistości grać u bukmachera nie będziemy. Oczywiście, granie „na sucho” nie jest tym samym, ale zawsze lepsze to, niż nic!

Czasem nawet faworyci przegrywają!
Czasem nawet faworyci przegrywają!

Pech może dopaść każdego! 

Można poświęcić na czytanie danych statystycznych i innych całą noc, a i tak przegrać kupon. Dlaczego tak się dzieje? Cóż, w sporcie nie wszystko da się przewidzieć. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że potknie się nawet największy faworyt. Zagraliście kupon i drużyna akurat teraz przegrała po raz pierwszy od siedmiu kolejek? Dopadł was pech i nic więcej! Ważne, żeby uświadomić sobie, iż zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by dobrze przewidzieć wynik.

Warto analizować własne przegrane kupony. Sprawdzać, czy aby na pewno wszystko sprawdziliśmy tak, jak powinniśmy – statystyki, informacje i tak dalej, i tak dalej. Gracze początkujący często chcą wiedzieć, jak nie przegrywać u bukmachera, ale przecież złotego środka na to nie ma! Niefart może dopaść każdego, nawet największego zawodowca. Pora się z tym pogodzić!

Jak radzić sobie z przegranymi?

Nie bez powodu profesjonalni sportowcy często zatrudniają psychologów. Radzenie sobie z niepowodzeniami to bez wątpienia coś, czego warto się nauczyć. Każdy ma na to inny sposób. Niektórym pomaga wybranie się na spacer, a innym tydzień przerwy od obstawiania. Sami musicie przemyśleć, co wam mogłoby pomóc.

100.000 PLN za wytypowanie wyników Ekstraklasy? Tu szczęście się przyda!
100.000 PLN za wytypowanie wyników Ekstraklasy? Tu szczęście się przyda!

Najgorszą rzeczą, jaką można zrobić po doświadczeniu pecha, to staranie się go odwrócić. Nigdy nie próbujcie grać na siłę, gdyż w ten sposób możecie tylko pogorszyć waszą sytuację. Na odrabianie strat jeszcze przyjdzie czas, ale dopiero wtedy, gdy z waszej głowy zniknie już wkurzenie i dokładnie wspomnienia o przegranym kuponie.

Warto posiadać konto bukmacherskie na jakiejś stronie dla typerów. Nieważne czy gracie w eToto, a ktoś preferuje ofertę marki Forbet. Liczy się to, że możecie być w tej samej sytuacji i wzajemnie sobie pomóc. Na forach jest także wiele doświadczonych osób, które służą radą i pomagają w gorszych chwilach. Tego typu użytkownicy to swego rodzaju terapeuci. Brzmi to może i śmiesznie, ale czasem naprawdę się przydają!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce