Promocja na Gran Prix Polski w żużlu u bukmachera STS

Przed nami GP Polski w żużlu, które odbędzie się w sobotę 4 października w Toruniu. Z tej okazji bukmacher STS oferuje promocje swoim graczom, w której to akcji przyznaje bonus za przegrany kupon.

Gran Prix Polski w żużlu bonus za przegrany kupon od STS

Gran Prix Polski w żużlu bonus za przegrany kupon od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do soboty 5 października do godz. 15:00. Typer który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony zagrane AKO, na których muszą znajdować się DOKŁADNIE trzy zdarzenia.

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z oferty bukmachera STS na zmagania podczas GP Polski w żużlu. Warto jest wiedzieć, że kurs każdego typu musi wynieść co najmniej 1.50.

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za RÓWNĄ kwotę 21 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są automatycznie wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Betfan darmowy kod promocyjny

Jeśli zagrany przez gracz kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako przegrany w zamian bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus.

STS kod promocyjny na start

Legalny bukmacher STS oferuje na start nowym graczom freebet o wartości 29 PLN oraz bonus równowartości depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Już na start gracz otrzyma freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonania depozytu.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może cieszyć się z kolejnych środków, ponieważ bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu. Na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce