Skąd wiedzieć, jaki bonus powitalny wybrać?

Większość polskich bukmacherów jako podstawowy środek do walki z konkurencją o względy nowego i początkującego typującego wykorzystuje bonus powitalny – nie bez przyczyny. Niedoświadczonego w obstawianiu spotkań sportowych użytkownika bardzo łatwo jest zachęcić darmowymi środkami na zakłady bukmacherskie. No właśnie, ale czy środki pochodzące z bonusu powitalnego są rzeczywiście darmowe? Czy przyznawane są nam zupełnie bez narzucania jakichkolwiek zobowiązań? Czy wreszcie ich wartość jest jedynym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę?

Skąd wiedzieć, jaki bonus powitalny wybrać?
Skąd wiedzieć, jaki bonus powitalny wybrać?

Bonusy bukmacherskie w Polsce

Z uwagi na to, że bonus powitalny jest czymś, do czego wagę przykładają wszyscy rodzimi bukmacherzy, zawsze starają się oni zapewnić nie tylko jego atrakcyjność, ale i różnorodność. Na ten moment wyróżnić można trzy rodzaje bonusów przyznawanych użytkownikom na start. Mowa tutaj o:

  • bonusie od depozytu – wartość środków bonusowych w jego przypadku zależy w pełni od tego, ile będzie wynosić nasza pierwsza wpłata – zazwyczaj stanowi ona jej równowartość (za 1000 złotych otrzymamy na przykład 1000 złotych bonusu);
  • bonusie bez depozytu – jest to tak zwany „freebet” – darmowe pieniądze w mniejszej ilości, ale z mniejszą ilością zobowiązań;
  • bonusie typu cashback – ten rodzaj bonusu działa w sposób specyficzny – nie daje nam bowiem środków na konto, ale zwraca stawkę z pierwszego kuponu, jeśli ten okaże się przegrany.
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Warto też wspomnieć, że budżet na własne typy bukmacherskie można dodatkowo zwiększyć wpisując kod promocyjny w czasie rejestracji. Ten uzyskać można ze stron partnerujących bukmacherom, w tym również i naszej. Nic to nie kosztuje, a potrafi dorzucić trochę dobrego – zwykle w postaci freebetu.

Co liczy się najbardziej w bonusie powitalnym?

Choć patrząc na bonus powitalny zdecydowana większość ludzi zwraca uwagę wyłącznie na jego wartość, a zatem to, ile środków jesteśmy w stanie za jego pośrednictwem pozyskać (i rzeczywiście, jest to rzecz bardzo ważna), nie ona jedyna ma znaczenie. Określając więc to, czy dany bonus rzeczywiście jest atrakcyjny, zwróćmy uwagę również na takie rzeczy, jak:

  • obowiązek obrócenia środkami bonusowymi – im więcej razy musimy obrócić bonus, tym ciężej będzie go „uwolnić” i rzeczywiście móc zarządzać „danymi” nam środkami (w tym również wypłacać je na konto);
  • wymagania związane z obrotem – ważne jest też, na jakich kuponach będziemy mogli dokonywać wspomnianego obrotu – najlepiej byłoby, aby były to dowolne (wygrane i przegrane) kupony pojedyncze – rzadko kiedy jest jednak tak kolorowo;
  • czas na przeniesienie środków bonusowych na saldo główne – na dokonanie wspomnianego obrotu często mamy określony czas – im dłuższy, tym lepiej dla nas;
  • część oferty, w obrębie której można wykorzystać środki bonusowe – nie każdy bonus powitalny można realizować w każdym elemencie oferty bukmachera. To również ma wpływ na jego atrakcyjność.

Bonusy powitalne u najpopularniejszych bukmacherów

Rozmawiając o bonusach powitalnych nie sposób jest przytoczyć tych, które oferują najpopularniejsi polscy bukmacherzy, u których własne typy bukmacherskie decyduje się realizować zdecydowanie największa liczba Polaków.

Bonus powitalny u bukmachera STS

Bonus powitalny u największego buka w Polsce, STS, jest w stanie dać nam aż 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Środki te trafią na nasze saldo bonusowe i będziemy musieli dokonać trzykrotnego obrotu nimi na kuponach o kursie minimalnym 1,91. Nie mamy na to żadnego określonego czasu.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli przy rejestracji na stronie www.STS.pl wpiszemy kod promocyjnyBETONLINE„, na dobry początek otrzymamy aż 29 PLN bez wpłaty własnej! Dodatkowo, można liczyć na bezpieczny kupon w STS Betgames.

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna

Fortuna daje aż trzy rodzaje bonusu powitalnego – jeśli przegramy pierwszy kupon, zwróci nam do 200 złotych jego stawki. Za samą rejestrację da nam też 20 złotych w postaci freebetu. Potrafi też dać nawet 2000 złotych od pierwszej wpłaty – z tym, że będziemy musieli jej dokonać w ciągu 3 dni, w ciągu 4 dni od wpłaty postawić pierwszy zakład, a w ciągu 30 – obrócić czterokrotność tejże wpłaty na kuponach z minimalnie 3 spotkaniami i kursem całkowitym minimum 1,60.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce