Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na mecze Ligi Mistrzów

Limitowaną ofertę promocyjną na spotkania ćwierćfinałowe swoim graczom przygotował legalny bukmacher Betclic Polska. Typerzy, którzy będą obstawiać mecze z tej fazy rozgrywek w przypadku przegranej będą mogli liczyć na zwrot stawki przy ewentualnej przegranej.

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

Od najbliższej środy do soboty emocji w piłce nożnej nie zabraknie, ponieważ przed nami cztery mecze ćwierćfinałowe w najbardziej elitarnych rozgrywkach piłkarskich, czyli Lidze Mistrzów. Trzeba dodać, że tutaj kalkulacji nie będzie, ponieważ nie ma spotkań rewanżowych.

Bukmacher Betclic natomiast zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom przyznając darmowe bonusy w ramach oferty promocyjnej „Pewny zakład na Ligę Mistrzów”, która dostępna jest od 10 do 15 sierpnia. Chcesz skorzystać z tej akcji? Jak tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do tej oferty zapisać na stronie www.Betclic.pl

Bonus do 40 PLN na Ligę Mistrzów

W ramach oferty promocyjnej „Pewny zakład na Ligę Mistrzów” dostępne są wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, których to kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Na uwadze warto jest również mieć jeden aspekt. A mianowicie fakt, że na kuponie promocyjnym musi znajdować się równa ilość czterech typów, które to w dodatku muszą pochodzić z rozgrywek z Ligi Mistrzów.

Jak się okaże, że jeden z faworytów Cię zawiódł to nie stracisz gotówki, ponieważ otrzymasz zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 40 PLN.

Do 550 PLN na start dla wszystkich graczy w Betclic

Polski bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę powitalną, w której to typerzy mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka. Jednak Cashback będzie aktywny użytkownikom jedynie w momencie, gdy typer wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Typerzy, którzy już posiadają konto u bukmacher Betclic Polska mogą skorzystać z oferty „Multi+”. W ramach tej akcji graczze mogą liczyć na większą wygraną, która maksymalnie może wynieść nawet 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce