Bukmacher forBET rozpoczął współpracę z Karoliną Kowalkiewicz!

658

Bukmacher forBET podpisał w dniu dzisiejszym umowę współpracy z Karoliną Kowalkiewicz, byłą mistrzynią federacji KSW. Zawodniczka MMA będzie twarzą firmy razem z Arturem Borucem! 

karolina kowalkiewicz forbet

Karolina Kowalkiewicz MMA w Forbet

ForBET nie podał szczegółów dotyczących kontraktu, dlatego nie wiemy, jakiego okresu dotyczy. Wiadomo natomiast, że Kowalkiewicz już wkrótce będzie promowała bukmachera nie tylko na swoich ubraniach sportowych, ale również na specjalnych banerach dostępnych na oficjalnej stronie forBET i mediach społecznościowych.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bukmacher ma na razie dwóch ambasadorów marki, Karolinę Kowalkiewicz oraz Artura Boruca. Wkrótce do tego zacnego grona ma dołączyć kolejna osoba, jednak na razie nie znamy szczegółów. Prawdopodobnie nazwisko zostanie ogłoszone jeszcze w tym roku.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

ForBET wkroczył na polski rynek z mocnym przytupem. Bukmacher ma już ogromną liczbę aktywnych graczy (Sprawdź: Forbet czy Totolotek – co lepsze?), a także jest sponsorem klubów żużlowych i piłkarskich. Jego marka jest coraz bardziej rozpoznawalna, co przekłada się na coraz wyższe kursy i dobre promocje bukmacherskie!

Jeżeli nie macie jeszcze konta, warto przeczytać recenzję bukmachera forBET, w której znajdziecie wszystkie wady i zalety. To najłatwiejszy sposób na to, by ocenić, czy jest to strona dla was.