Superbet vs Totolotek – gdzie można liczyć na lepsze kody promocyjne?

Gracze firm bukmacherskich nie mogą narzekać na brak atrakcji. Jeśli chcesz dołączyć do Klientów Totolotka oraz Superbet, to możesz liczyć na wiele promocji. M.in. dla nowych Klientów są przygotowane specjalne kody promocyjne. Jeśli je zaś wpiszesz, to zgarniesz bez żadnego trudu pieniądze. Która firma bukmacherska jest na tej płaszczyźnie bardziej hojna dla swoich użytkowników?

Co oferuje Totolotek? Poznaj ich najnowszy kod promocyjny

Totolotek to bardzo uznana firma bukmacherska, która działa od wielu lat na polskim rynku. Na pewno nie brakuje jej sporego doświadczenia. Warto wiedzieć, że jest to bukmacher bardzo dobrze odbierany przez swoich Klientów. M.in. właśnie ze względu na hojność. Nie ma żadnego problemu, by skorzystać z jednej z promocji powitalnych. Co trzeba natomiast zrobić, aby tak się właśnie stało? Należy wpisać odpowiedni totolotek kod promocyjny. Jeśli to zrobisz, otrzymasz na Twoje konto 25 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Może nie są to jakieś wielkie pieniądze, to fakt. Warto jednak zauważyć, że masz szansę je zainkasować tylko i wyłącznie po wykonaniu rejestracji. Nie jest to ani trudna czynność, ani tym bardziej czasochłonna. Nie może zatem dziwić, że ta oferta bukmachera online staje się coraz popularniejsza wśród nowych graczy, którzy chcą niedługo zacząć swoją przygodę z zakładami.

Bonus 100% do 500 PLN

Na szczęście nie jest to jedyna oferta przygotowana przez bukmachera Totolotek dla nowych graczy. Jeśli wpiszesz kod promocyjny, to zainkasujesz 25 PLN. Dużo osób chętnie przystaje na takie warunki, bo to bardzo łatwa kasa do zgarnięcia. Jaki jest zaś główny bonus oferowany przez tego bukmachera internetowego? To 100% do 500 PLN. Na pewno interesuje Cię to, jakie kroki są tutaj wymagane, prawda? Musisz przede wszystkim dokonać rejestracji. Pamiętaj, aby w czasie wykonywania tego zadania wyraźnie zaznaczyć, że chcesz skorzystać z oferty powitalnej dla nowych użytkowników. Co jeszcze się liczy? Weryfikacja konta. Musisz je po prostu potwierdzić, aby można było z niego swobodnie i zgodnie z prawem korzystać. W tym celu przyda się np. skan dowodu osobistego… Następnie należy dokonać wpłaty. Totolotek zapewnia wiele metod, dzięki którym masz okazję wykonać pierwszy depozyt. Maksymalnie możesz zainkasować 100% do 500 PLN. Minimalna wpłata to zaś 20 PLN. Wówczas na Twoim koncie pojawi się łącznie 40 PLN.

Kod promocyjny w Superbet

Wiele ciekawych ofert dla nowych graczy przygotował także bukmacher internetowy Superbet. Co warto o nim wiedzieć? Podobnie, jak Totolotek, jest to legalna firma hazardowa nie od dzisiaj działająca na terenie Polski. Ten podmiot bukmacherski ma coraz więcej Klientów. Nie da się ukryć, że spore znaczenie ma w tym aspekcie właśnie oferta powitalna. Jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz zaś superbet kod promocyjny, to zgarniesz 35 PLN. Pod tym względem oferta jest bardziej atrakcyjna w porównaniu do Totolotka. Wszak w tym drugim bukmacherze możesz zainkasować 25 PLN, czyli 10 PLN mniej. Jeśli chodzi o formę bonusu, to jest ona dokładnie taka sama. Mianowicie Superbet także oferuje freebet. Jeśli go przegrasz, to nie masz się czym przejmować. W końcu jest to zakład bez ryzyka. Niczym zatem nie ryzykujesz, biorąc pod uwagę zdeponowane oszczędności.

Główna oferta na start dla nowych Klientów Superbet

Nowi Klienci tego rumuńskiego bukmachera nie mogą narzekać na brak wielu atrakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od momentu akceptacji oferty powitalnej wpłacisz pierwszy depozyt, to będziesz mógł skorzystać z hojnego bonusu. Chodzi o promocję 100% do 200 PLN. Po pierwszej wpłacie jest aktywowany także „Tydzień bez ryzyka”. O co tutaj chodzi? Jeśli przez te pierwsze siedem dni będziesz w finalnym rozrachunku na minusie, to otrzymasz od bukmachera online bonus do 1300 PLN. Oferta jest zatem wyjątkowo hojna. Ten argument przekonuje zaś wiele osób do tego, by w najbliższym czasie rzeczywiście zarejestrować się na stronie tej firmy hazardowej, która bardzo dba o swoich Klientów.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce