Darmowy bonus Totolotek. Wrzesień 2018

Jaki bonus bez depozytu przygotował dla graczy legalny bukmacher Totolotek na wrzesień 2018? Zobaczcie najnowszą ofertę specjalną!

Darmowy bonus Totolotek. Wrzesień 2018
Darmowy bonus Totolotek. Wrzesień 2018

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że najlepsi bukmacherzy internetowi niemal cały czas organizują dla graczy ciekawe oferty specjalne. Warto jednak na chwilę spojrzeć na ofertę powitalną. W Totolotku na wrzesień 2018 przygotowano ją naprawdę wyjątkowo interesującą!

Jeżeli nie macie jeszcze konta w Totolotku, możecie założyć je na www.Totolotek.pl. Wypełnienie formularza nie jest skomplikowane i zajmuje dosłownie chwilę. Po założeniu profilu gracza otrzymujecie prawo do skorzystania z promocji powitalnej.

Jeżeli chodzi o standardowy bonus, to wynosi on dokładnie 1000 PLN! Kiedy złożycie pierwszy depozyt na konto bukmacherskie, będziecie mogli otrzymać jego równowartość w postaci prezentu, ale nie więcej niż wspomniany tysiąc!

Bonus bez depozytu 

Legalny bukmacher Totolotek we wrześniu ma dla graczy dwie premie na start. Pierwszą z nich otrzymujemy natychmiast po dokonaniu rejestracji, natomiast druga jest doładowaniem pierwszej wpłaty na konto.

Graczy obecnie najbardziej interesuje bonus bez depozytu. Jego wartość to 20 PLN. Nie trzeba w tym przypadku podawać niczego takiego jak kod promocyjny. Jedyne, co należy do nowo zarejestrowanej osoby, to zgodzić się na przyjęcie bonusu, a następnie zagranie za 20 PLN bez żadnych zobowiązań!

———

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce