Bukmacher Fortuna konkurs. Wygraj telefon!

Bukmacher Fortuna przygotował konkurs dla wszystkich swoich graczy! Do zdobycia są wyjątkowo cenne nagrody: aż dwadzieścia smartfonów Huawei P9 oraz bonusy pieniężne w wysokości 300 PLN! 

Bukmacher Fortuna konkurs. Wygraj telefon!

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, musisz założyć konto w Fortunie, pobrać aplikację mobilną i obstawiać Wirtualne Sporty. W promocji brane są pod uwagę wszystkie kupony za co najmniej 2 PLN z kursem 1.60 lub wyższym.

Aby zostać zakwalifikowanym do konkursu, należy postawić 10 kuponów kwalifikujących. Zwycięzcami zostaną osoby, które postawią kupony z najwyższymi wygranymi. Fortuna przygotowała łącznie trzydzieści nagród:

Miejsca 1.-20. – smartfony Huawei P9

Miejsca 21.-30. – 300 PLN na obstawianie meczów i Wirtualnych Sportów w Fortunie!

Oferta specjalna obowiązuje do dnia 26 grudnia.

Czym są wirtualne sporty Fortuna? To specjalne miejsce, gdzie przez całą dobę, w każdy dzień roku można obstawiać wyniki rywalizacji na wirtualnych arenach. Do dyspozycji graczy oddano piłkę nożną, tenis, siatkówkę, żużel, a nawet wyścigi psów i koni!

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Przeczytaj recenzję tego bukmachera i sprawdź, czy warto założyć w nim konto, a jeżeli tak, to dlaczego!

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce