Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS

Niezwykle ciekawe bonusy na start mogą otrzymać gracze bukmachera STS: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN. a te bonusy mogą liczyć gracze, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny BETONLINE.

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Promocja dostępna jest do 8 sierpnia do godz. 23:59. I do tego momentu należy dokonać rejestracji konta, a można to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS. A ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Chcąc liczyć na pakiet powitalny trzeba wpisać darmowy kod promocyjny BETONLINE. To wszystko sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Warto jest wiedzieć, że freebet w wysokości 29 PLN trafi na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty!!

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na kolejne bonusy. Po dokonaniu depozytu bukmacher przyzna darmowe środki w kwocie równowartości depozytu. Maksymalnie do 1200 PLN.

Betfan darmowy kod promocyjny

Poza tym pierwszy kupon zagrany za środki własne jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli faworyci Cię zawiodą bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie musza zostać rozliczone najpóźniej do 9 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce