Igrzyska Olimpijskie 2020: Darmowe bonusy od bukmachera STS

Już za kilka dni czeka nas niezwykle wyczekiwana impreza sportowa, a dokładnie mówiąc Igrzyska Olimpijskie. Na ta okazję każdy z użytkowników może liczyć na dodatkową kasę od legalnego bukmachera STS.

Tokio 2020: Pewne bonusy dla typerów

Tokio 2020: Pewne bonusy dla typerów

Na przeciw swoim aktywnym graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Ekstra Igrzyska”, w której to typerzy mogą liczyć na bonusy za ilość zdobytych medali przez Biało – Czerwonych.

Chcąc wziąć udział w wyżej wspomnianej ofercie koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna dostępna jest graczom do 22 lipca do godziny 23:59.

Darmowe bonusy na Igrzyska Olimpijskie

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO, na którym to musi znajdować się typ na ilość zdobytych medali przez Biało – Czerwonych. Stawka minimalna kuponu to 50 PLN.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Na koniec Igrzysk bukmacher STS przyzna graczom bonus równowartości liczbie zdobywcy medali przez Polaków pomnożoną przez pięć!

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w których to gracze mogą otrzymać darmowe środki:

  • bonus o wartości 29 PLN bez żadnego depozytu za założenie kont
  • premię równowartości dokonanej drugiej wpłaty, aż do 1200 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, a jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce