Jak nie przegrywać u bukmachera?

Obstawianie meczów u bukmachera to nie tylko dobra zabawa i możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy. Z tą rozrywką wiąże się niekiedy również przegrywanie. Co należy robić, by przegrywać jak najmniej i jak najrzadziej? Istnieją proste wskazówki dla początkujących, które mogą ich portfele! 

Jak nie przegrywać u bukmachera?
Jak nie przegrywać u bukmachera?

Jak grać, żeby wygrywać?

Wygrywania pieniędzy poprzez obstawianie meczów można się do pewnego stopnia nauczyć. Nikt jednak, nawet mistrz nad mistrzami, nie zyskuje za każdym razem, a także ma miesiące, w których jest pod kreską. Wielu nowicjuszy oczyma wyobraźni widzi wygrywanie, ale w ogóle nie przygotowuje się na porażki, mimo że te także mogą przyjść i jednocześnie bardzo popsuć nam nastrój czy plany na przyszłość.

Nie ma złotej reguły na to, jak grać, żeby wygrywać. Tyczy się to nie tylko obstawiania wydarzeń sportowych, ale także innych form rozgrywki, jak chociażby poker online. Istnieją natomiast zasady pomagające nam w minimalizowaniu strat oraz maksymalizowaniu zysków. Co najważniejsze, nie jest to nic skomplikowanego i każdy jest w stanie się tego nauczyć!

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy można nie przegrywać?

Tak, jak już pisaliśmy, nie da grać w taki sposób, by osiągać sto procent wygranych. Każdemu zdarzają się mniejsze i większe wpadki. Im szybciej się z tym pogodzimy, tym lepiej dla nas samych. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Porażki to jednak nic dobrego i naprawdę warto nauczyć się, jak sobie z nimi radzić.

Ważne jest, by znaleźć sobie coś, co nas odpręża. Niektórzy lubią czytać, inni słuchać muzyki bądź umawiać się ze znajomymi. Nigdy nie należy traktować bukmacherki jako czegoś nadrzędnego dla spraw prywatnych. W ten sposób możemy się uzależnić, a z czym się to wiąże, raczej nikomu nie trzeba już pisać. Pamiętajcie, by porażki traktować jako szansę na nauczenie się czegoś nowego. Przegraliście jeden czy dwa kupony? Przeanalizujcie, co poszło nie tak. Może popełniliście błąd w analizie, a może za szybko uwierzyliście w typ zamieszczony na jakimś forum bukmacherskim? Na pewno w trakcie „prześwietlania” przegranych kuponów w waszych głowach pojawi się wiele pytań. Sztuką jest szczerze na nie odpowiedzieć.

Jak poradzić sobie z przegraną? 

Pamiętajmy o tym, by w odpowiedni sposób zarządzać swoim portfelem. Zawsze grajmy za tyle, by ewentualna porażka nie zepsuła nam planów albo zupełnie nie zrujnowała naszego budżetu. To pierwszy krok do nauki walki z przegranymi. Jeżeli nie tracimy zbyt wiele, łatwiej jest nam się z tym pogodzić i nikt co do tego nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości.

Granie u legalnego bukmachera
Granie u legalnego bukmachera

Kolejna istotna rzecz: zawsze bądźcie świadomi tego, że nikt jest nieomylny. Nie oznacza to, że każdą przegraną macie akceptować. Jeżeli zdarza się ich zbyt wiele, spróbujcie dowiedzieć się, co możecie poprawić w swojej grze, czytajcie różnego rodzaju poradniki i jeszcze bardziej skupcie się na elementach, które do tej pory uważaliście za dość zbędne.

Trzeba też pamiętać, że bukmacherka nie jest dla każdego (A czy wiesz, jak sprawdzić czy bukmacher jest legalny?). Jeżeli widzicie, że sporo przegrywacie, źle radzicie sobie z potknięciami, a analizowanie meczów tylko was nuży, zamiast sprawiać frajdę, być może po prostu nie jest to zajęcie, jakiego poszukujecie. Jest wiele metod zarabiania przez internet, a obstawianie jest tylko jednym z nich.

Co zrobić, by nie przegrywać? 

Nie wszystkie porażki da się przewidzieć, ale z pewnością niektórych da się uniknąć. Aby zbyt wiele nie przegrywać, pamiętajcie przede wszystkim o tym, by całkowicie odciąć się od ewentualnej straty i nie próbować ze wszystkich sił jak najszybciej się odegrać. To chyba najbardziej podstawowy błąd. Działając w ten sposób, nie myślimy racjonalnie, gdyż kierujemy się emocjami. To z kolei sprawia, iż jesteśmy skłonni do podejmowania ryzyka, które – jak wiadomo – często wiąże się z porażką.

Jeżeli zależy wam na tym, by jak najrzadziej przegrywać, znajdźcie metodę na to, by radzić sobie ze stratami. Każdemu pomaga co innego, a istotne jest to, aby odkryć coś w sam raz dla siebie. Nie chcemy sugerować niczego konkretnego, jednak zapewniamy, że nauka psychologii w branży bukmacherskiej jest niemal tak samo ważna, jak umiejętne analizowanie statystyk i innych typowo sportowych aspektów.

Jak nie przegrywać w zakładach bukmacherskich?
Jak nie przegrywać w zakładach bukmacherskich?

Porażka jako… szansa? 

Porażki nie są kojarzone zbyt pozytywnie, ale dlaczego tak jest? Przecież człowiek w życiu ponosi wiele z nich i to zazwyczaj właśnie one mobilizują do dążenia do celu. Przykładów można wymieniać bardzo wiele, ale nie to jest teraz najistotniejsze.

Pamiętajcie, że obstawanie meczów to metoda na zarobek i dobrą zabawę, ale błędy potrafią przydać się każdemu. Uczcie się, jak sobie z nimi radzić, dbajcie o to, by wyciągać wnioski z wszelkiego rodzaju potknięć i cały czas poszerzajcie swoją wiedzę!

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce