Który bukmacher ma lepszy kod promocyjny – Betclic czy eWinner?

Ostatnio nierzadko zastanawiasz się nad założeniem konta w jednym z tych bukmacherów? A może chodzi Ci po głowie rejestracja w obu tych podmiotach hazardowych? Czy można się tam jednak w ogóle zarejestrować zgodnie z polskim prawem? Jakie są oferty promocyjne dla osób, które zdecydują się finalnie na wykonanie tego kroku?

Betclic i eWinner – czy są to godne zaufania podmioty hazardowe?

Marzy Ci się komfortowa gra, dzięki której będziesz mógł zarabiać pieniądze? W takim razie ta kwestia powinna być zweryfikowana na samym początku. Musisz zatem zastanowić się, czy warto rejestrować się w tych podmiotach hazardowych… Jeśli jednak chodzi o te firmy bukmacherskie, to nie ma się czego obawiać. Zarówno Betclic, jak i eWinner są legalne. Oba te podmioty posiadają zatem dokumenty wystawione oraz podpisane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Informacje na ten temat są nie tylko na stronach internetowych tych firm bukmacherskich. Poza tym możesz samodzielnie zweryfikować np. rejestr domen zakazanych. Tam tych podmiotów oczywiście nie ma. Wnioski zatem nasuwają się tak naprawdę same. Jeśli wybierzesz te podmioty hazardowe, to będziesz mógł swobodnie obstawiać oraz tym samym pomnażać zdeponowane oszczędności.

Kod promocyjny dla nowych Klientów Betclic?

Zastanawiasz się, jaki bukmacher (z tych dwóch wymienionych) jest lepszy? Na pewno musisz dokładnie przestudiować chociażby oferty dla nowych Klientów. Co zapewnia na tej płaszczyźnie Betclic? To bardzo atrakcyjny cashback aż do 550 PLN. Jak można skorzystać z tej oferty? W czasie zakładania konta należy wpisać odpowiedni kod promocyjny betclic. Jest to natomiast B550. Jeśli to zrobisz, będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. Zarejestrowałeś już konto? W takim razie teraz wpłać depozyt. Potem możesz obstawić swój premierowy kupon. Jeśli nie uda Ci się trafić, to otrzymasz wspomniany cashback aż do 550 PLN. Warto dodać, że Betclic wyróżnia się na tle innych podmiotów hazardowych nie tylko hojnym bonusem na start. Tylko w tym buku online możesz np. obstawiać walki Fame MMA. A przecież już niedługo kolejna gala (odbędzie się ona 20 listopada 2021 roku).

Oferta eWinner – najnowszy kod promocyjny eWinner

Promocje dla nowych użytkowników – w tym buku online – są naprawdę godne polecenia. Nieprzypadkowo zatem coraz więcej osób decyduje się na założenie konta w eWinner. Jest to zaś np. sponsor tytularny II ligi w piłce nożnej mężczyzn. Zależy Ci na tym, by zainkasować najwyższy możliwy bonus na start u tego bukmachera? W takim razie w czasie rejestracji musisz wpisać kod promocyjny ewinner. Jest to zaś nic innego, jak nazwa bukmachera. Jak wpiszesz „EWINNER”, to zainkasujesz na początek zakład bez ryzyka do 110 PLN. Gdyby zatem pierwszy kupon nie poszedł po Twojej myśli, to zawsze możesz liczyć na zwrot. Co jeszcze oferuje dla swoich Klientów ten bukmacher? To także bonus od drugiej wpłaty, który na dzisiaj (stan na 10 listopada 2021 roku) wynosi 50% aż do 500 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce