Zagłębie Sosnowiec razem z LV BET!

Legalna firma bukmacherska LV BET podpisała kolejną umowę sponsorską. Tym razem związała się umową z Zagłębiem Sosnowiec, tegorocznym beniaminkiem Ekstraklasy.

Zagłębie Sosnowiec razem z LV BET!
Zagłębie Sosnowiec razem z LV BET!

Umowa podpisana została aż na cztery lata, czyli do roku 2022. W ramach współpracy Zagłębie zobowiązało się reklamować firmę bukmacherską LV BET podczas meczów domowych drużyny. Nie zabraknie też dla kibiców klubu różnego rodzaju akcji promocyjnych prowadzonych, między innymi, w mediach społecznościowych.

„Za każdym razem podkreślamy, że długofalowa współpraca wpisuje się w fundamentalne założenia strategiczne marki LV BET. Jako Oficjalny Sponsor Zagłębia Sosnowiec życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się sezonie 2018/2019 najwyższej klasy rozgrywkowej. Tym bardziej, że sam jestem związany emocjonalnie z klubem, ponieważ urodziłem się w Sosnowcu i spędziłem na tym stadionie wiele dni w moim życiu.” – powiedział Rafał Wójtowicz, Prezes Zarządu LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Legalny bukmacher LV BET to jedna z tych firm, które bardzo chętnie decydują się na sponsoring klubów piłkarskich oraz imprez sportowych. Firma na ten moment współpracuje, między innymi, z Wisłą Kraków, Widzewem Łódź, Wisłą Płock, Arką Gdynia czy Garbarnią Kraków.

„Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do piłkarskiej rodziny LV BET. Liczymy, że blisko milionowy potencjał ludzki regionu Zagłębia Dąbrowskiego przełoży się na liczbę zawieranych zakładów przez naszych kibiców. Wierzymy, że współpraca przełoży się na zadowolenie obu stron i to dopiero początek szerszej współpracy.” – powiedział Marcin Jaroszewski, Prezes Zarządu Zagłębia Sosnowiec.

Zagłębie Sosnowiec w tym sezonie występuje w rozgrywkach Ekstraklasy. W meczu pierwszej kolejki uległo przed własną publicznością Piastowi Gliwice 1:2.

Jeżeli interesuje was założenie konta u tego bukmachera, możecie to zrobić za pośrednictwem strony www.LvBET.pl, wpisując w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny BETONLINE.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce