Betclic bonus powitalny 500 PLN

Bukmacher BetClic Polska dla nowych graczy przygotował bonus powitalny, którego wartość może wynieść nawet 500 PLN! Dowiedz się więcej już teraz!

Betclic bonus powitalny 500 PLN
Betclic bonus powitalny 500 PLN

BetClic bonus na start

Promocja dla nowych graczy to specjalna premia, którą można otrzymać tylko po założeniu konta typerskiego. BetClic Polska ostatecznie nie zdecydował się na bonus za depozyt numer jeden, lecz na tak zwany Zakład Bez Ryzyka.

Każdy, kto założy konto w Betclic, stawia pierwszy kupon bez obaw o to, że straci kasę. Jak dokładnie to wygląda? Nie ma w tym nic skomplikowanego, ale najważniejsze rzeczy warto opisać!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback czy bonus bez depozytu?

Na stronie Betclic bonus bez depozytu nie jest oferowany. Musisz najpierw wpłacić pieniądze, zagrać kupon, by otrzymać premię powitalną.

Stawka twojego pierwszego kuponu jest kwotą, jaką ewentualnie możesz odzyskać, gdy postawione przez ciebie mecze nie pójdą po twojej myśli.

Przykładowo: stawiasz 200 złotych i kupon ci nie wchodzi, BetClic przyznaje ci 200 złotych premii!

Czy do tego wszystkiego dostępny jest jakiś BetClic kod promocyjny? Tak, wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym online na końcu wpiszemy „KOD500„.

ZOBACZ VIDEO, jak stawia się kupon online na stronie Betclic.pl:

Masz jakieś pytania odnośnie opisywanej promocji albo coś nie daje ci spokoju w głowie? W każdej chwili możesz wykorzystać BetClic Polska kontakt!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce