Dodatkowe 30 PLN dla każdego nowego gracza Fortuny!

Limitowana ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował legalny bukmacher nowym graczom. Typerzy oprócz standardowych bonusów mogą otrzymać dodatkowa premie o wartości 30 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie na start 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie na start 2020

Warto jest zaznaczyć, że w skład najnowszego pakietu powitalnego wchodzą: darmowe 20 PLN za rejestrację, premie równowartości wpłaty do 2000 PLN i zakład bez ryzyka.

Jednak gracze, którzy dokonają rejestracji konta w dniach 30-31 października otrzymają dodatkowe 30 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że krok podstawowy jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl

Kod bonusowy w eFortunie online:

Wszyscy gracze, którzy chcą liczyć na wyżej wymienione bonusy muszą dokonać aktywacji pakietu powitalnego poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Otrzymane środki trafią na konta typerów bez dokonania wpłaty.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bonus do 2000 PLN + premia do 30 PLN

Użytkownicy, którzy dokonają swojej pierwszej wpłaty na zakłady bukmacherskie otrzymają darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalna kwota, na jaka może liczyć użytkownik to 2000 PLN.

W dodatku gracz, który dokona wpłaty w dniach promocji i będzie ona wyższa niż 30 PLN to w gratisie typer otrzyma extra 30 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN na start:

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład. Dodać trzeba, że promocją objęty jest zarówno zakład SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Wowczas, jeśli zakład okaze się przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto gracza to 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce