Typerski konkurs na Australian Open w LV BET!

Bukmacher LV BET organizuje w trakcie Australian Open 2019 specjalny konkurs typerski, w którym do zdobycia jest nawet 2000 PLN!

Typerski konkurs na Australian Open w LV BET!
Typerski konkurs na Australian Open w LV BET!

Typowanie tenisa w LV BET

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej zabawie, musisz jedynie posiadać konto w LV BET oraz grać kupony za minimum 10 PLN z typami na tegoroczną edycję turnieju wielkoszlemowego Australian Open.

Bukmacher przyznaje graczom punkty zarówno za wygrane, jak i przegrane zakłady. W każdy poniedziałek oraz czwartek na oficjalnej stronie LV BET będzie można znaleźć zaktualizowany ranking zawierający najlepszych typerów w całej stawce.

Do zdobycia są nagrody bonusowe. Największa z nich to aż 2000 PLN – solidny zastrzyk gotówki pozwalający na obstawianie nie tylko na niskie stawki!

Konkurs bukmacherski z nagrodami

Kupon promocyjny musi posiadać kurs wynoszący co najmniej 1.5. Wszystkie inne zakłady nie będą w ogóle brane pod uwagę, a tym samym nie uniemożliwią zdobywanie „oczek” do głównej tabeli.

Pierwsze kursy na tegoroczne Australian Open znajdują się już w ofercie LV BET, jednak należy mieć na uwadze, że dopiero aktywność z dnia 14 stycznia będzie kwalifikowała się do promocji!

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, a nie posiadasz jeszcze konta gracza w LV BET, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Pamiętaj o limitowanym kodzie promocyjnym „BETONLINE„, który może być podany jedynie w formularzu!

Nie musisz dobrze znać się na sporcie, by dzięki niemu wygrywać. Warto przede wszystkim sprawdzać dostępne w internecie typy z tenisa i korzystać z nich w odpowiedni sposób!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce