Betclic oferta 2023. Bonus, zakłady, opinie graczy

Betclic to jedna spośród nielicznych firm bukmacherskich, która po zmianach w ustawie hazardowej, zdecydowała się na powrót na polski rynek. Posiada właściwą licencję przyznaną przez Ministra Finansów z dn. 26 września 2018 r. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, iż Betclic jest legalnym bukmacherem działającym w Polsce. Na arenie międzynarodowej działa także już od wielu lat. Jest to jedna spośród najbardziej rozpoznawalnych firm oferujących bukmacherskie zakłady na terenie Wielkiej Brytanii czy też Portugalii. Betclic to również sponsor Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk, Gromda czy też Fame MMA.

Betclic oferta 2023. Bonus, zakłady, opinie graczy
Betclic oferta 2023. Bonus, zakłady, opinie graczy

Nie tylko sposób płatności w Betclic jest zupełnie bezpieczny, ponadto witryna internetowa wraz z protokołem bezpieczeństwa http, spełnia funkcję ochronną dla poufności i integralności naszych danych finansowych i osobowych (konta bankowe, karty płatnicze, dane odnośnie adresu). Jest także bezpieczna dla osób wpłacających pieniądze online przez szyfrowane połączenia. 

Legalne zakłady bukmacherskie w Betclic. Oferta na rok 2023

Możliwość szybkiej rejestracji poprzez łącze szyfrowane zapewni możliwie najwyższy standard w zakresie sieciowego bezpieczeństwa i jest to w Polsce zupełnie legalne. 

Dane, które potwierdzają, iż oddział bukmachera Betclic jest zupełnie legalny, a przy tym stabilny pod względem finansowym: 

  • Rok rozpoczęcia działalności bukmachera na terenie Polski – 2018,
  • Rok wpisania do rejestru przedsiębiorców – 2018. 
  • Adres siedziby bukmachera Betclic: BEM Operation Limited mający siedzibę na Malcie, przedstawicielem jest Pejot 1 Do.z.o.o., ul. Tadeusza Kościuszki 29, 50-011 we Wrocławiu. 
  • Dane rejestrowe: KRS o numerze 0000573383, który został nadany przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Sądowego Rejestru, REGON: 362407439, NIP: 8971812874. Kapitał zakładowy bukmachera Betclic to 2 miliony złotych. 

Czy działalność bukmachera Betclic jest legalna? 

Z dniem wejścia w życie hazardowej ustawy, Bukmacher Betclic nie miał, niemniej jednak obecnie ma ważną bukmacherską koncesję MF, która uprawnia go do działania w zakresie wzajemnych zakładów na terenie Rzeczypospolitej, zatem zalicza się on do górna polskich legalnych internetowych operatorów. We wspomnianym wyżej rejestrze sądowym odnośnie zakazanych domen, znalazło się prawie 50 adresów sieciowych Betclic, niemniej jednak są to wyłącznie międzynarodowe domeny, zaś witryna internetowa Betclic przygotowana w języku polskim i pod domeną pl., jest legalna, bowiem solenia wszelkie wymogi zapisów w ustawie hazardowej i obowiązującego prawa. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta na bukmacherskie zakłady 2023

Graczom nie przeszkadza zbytnio fakt, iż bukmacher Betclic działa przede wszystkim online. W końcu bukmacherskie zakłady zawierane przez internet to przyszłość dla tejże branży. Obstawiają tutaj nie tylko osoby początkujące, ale również i zaawansowani użytkownicy. Cieszy na pewno fakt, iż wymieniony legalny bukmacher ma jedną spośród najobszerniejszych ofert, które dostępne są na rynku. I mówimy tutaj o zakładach na żywo i tych przedmeczowych. W każdym dniu możemy otrzymać sporą dawkę emocji sportowych. Do dyspozycji mamy najpopularniejsze ligi światowe. Na kuponie można umieścić również znacznie bardziej niszowe rozgrywki.

Co do dyscyplin sportowych to ich rozpiętość jest naprawdę spora. Niemalże każdy spośród sportów, może zostać w tym przypadku obstawiony. To z pewnością przełożyło się na sporą popularność bukmachera Betclic. Ponadto można typować specjalne zakłady – chociażby to, kto zostanie kolejnym papieżem, czy też wybory prezydenckie w USA. 

Bukmacher Betclic – bonus na start i kod rejestracyjny

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

Zakładając konto u buka Betclic, z pewnością myślimy o jego ofercie powitalnej. W tym wypadku możemy liczyć na tak zwany zakład bez ryzyka. Biorąc udział w tego typu promocji bez obaw możemy puścić swój kupon – w wypadku przegranej otrzymamy zwrot wcześniej postawionych pieniędzy. Cashback wynosi maksymalnie 550 złotych. Mogą go wykorzystać wyłącznie osoby, które dopiero co utworzyły nowe konto.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie można zapominać o wykorzystaniu kodu promocyjnego bukmachera Betclic – pozwoli on nam na zwiększenie bonusu dla nowego gracza. W tym celu podczas rejestracji wystarczy wpisać słowo „KOD550„. Dołączmy do popularnego na całym świecie buka i cieszmy się swoim pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do kwoty 550 złotych. Wystarczy, iż w czasie rejestrowania konta, wpiszemy właściwy kod, wpłacimy swój depozyt, obstawimy pierwszy kupon, a jeżeli okaże się on być przegrany, otrzymamy zwrot. 

Opinie na temat bukmachera Betclic

Bukmacher Betclic na każdym kroku, zbiera praktycznie tylko pozytywne opinie, rekomendacje, jak i spostrzeżenia odnośnie akcji marketingowych i zawartości samej platformy. Osoby, które korzystają na co dzień i korzystali z usług tego bukmachera, zachwalają nie tylko dość wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów, atrakcyjne pakiety promocyjne, ale także stabilność witryny internetowej. Poza tym gracze zwracają także uwagę na bonusy na start, które pozwalają na grę bez ryzykowania przegrania depozytu, jak również na opcję korzystania z telewizji Betclic TV

Graczom brakuje przede wszystkim miejsca jak Fortuna Strefa Typera, gdzie można by było zamieszczać gotowe kupony, propozycje typów i tym podobne, jak mimo wszystko marka Betclic jest pozytywnie oceniana.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce