Kod promocyjny na bonus do 550 złotych u bukmachera BetClic

Najnowszą promocję powitalną oferuje graczom bukmacher BetClic, jest to pierwszej zakład jest bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic na start

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic na start

Z tej oferty bonusowej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Betclic Polska.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać w tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl.

Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic

Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi koniecznie wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas zakładania konta.

Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, aby typer wpisał kod promocyjny Betclic. Po rejestracji nie będzie już możliwości wpisania kodu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bezpieczny zakład do 550 złotych dla każdego!

Pierwszy zakład jak okaże się wygrany to doskonale! Całą kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jeśli faworyci i zawiedli to gracz otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić 550 złotych.

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic Polska oferuje szereg innych ciekawych promocji jak i zresztą bonusów dla graczy. Dodatkowo dostępna jest TV BetClic, w której to legalni i bez żadnych opłat można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce