Bonus dla graczy za wygrany kupon w STS. Pula nagród 5 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną na ligi alternatywne w swojej ofercie posiada legalny bukmacher STS. Wszyscy użytkownicy, którzy typują te rozgrywki oprócz wygranej mogą otrzymać darmowe środki, ponieważ pula nagród na ta ofertę wynosi, aż 5 000 PLN.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

W związku, że większość rozgrywek jest zawieszona. To sporą popularnością cieszą się chociażby ligi alternatywne. Bukmacher STS w swojej ofercie posiada chociażby, takie dyscypliny jak piłka nożna i tenis, kjtóe to użytkownicy mogą regularnie obstawiać.

Dodatkowo wspomniany operator przygotował specjalną ofertę promocyjną swoim użytkownikom „Kumulacja 5 000 PLN”. Wystarczy, że gracz trafi zakład z rozgrywek lig alternatywnych to oprócz wygranej trzyma dodatkowy bonus.

Akcja dostępna jest graczom do 3 maja do godz. 23:59 i chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać. Zrobić to trzeba w bardzo łatwy sposób. Poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Piłka nożna – gotówka dla graczy

Po tym jak gracz się zapisał do tej oferty może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty dostępne są wyłącznie zdarzenia z lig alternatywnych. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oddawać typy można chociażby na niemiecką Bundesligę.

Należy mieć na uwadze, że na zakładzie może znajdować się sześć zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30. Jednak gracz musi mieć na uwadze, że zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej oferty. Jednak stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 15 PLN.

Gracze, których kupony okazałe się wygrane oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi, aż 5 000 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, a w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.
    Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nadmienić trzeba również fakt, że w ofercie promocyjnej wspomnianego operatora znajduje się szereg innych ciekawych promocji na zmagania z Esportu, czy sportów wirtualnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce