Obstawianie Ekstraklasy z niższym podatkiem!

Legalna firma bukmacherska LV BET przygotowała dla graczy ofertę specjalną, w ramach której można obstawiać mecze piłkarskiej polskiej ekstraklasy z obniżoną stawką podatku!

Obstawianie Ekstraklasy z niższym podatkiem!

Podatek u bukmachera wynosi zazwyczaj 12 procent. Jest on płacony przez gracza od razu po postawieniu kuponu – zarówno w punkcie naziemnym, jak i w internecie. Niektóre firmy decydują się na wzięcie tego obowiązku na siebie i dodają odpowiedni mnożnik dla graczy, by nie odczuwali opłaty na rzecz państwa. LV BET natomiast postanowił obniżyć go o połowę!

Opisywana promocja obowiązuje na 1. kolejkę Ekstraklasy, czyli najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej w Polsce. Liczą się w niej następujące zakłady:

  • Zakłady przedmeczowe
  • Zakłady na żywo
  • Kupony pojedyncze

Nie ma w regulaminie określonej stawki minimalnej, co oznacza, że oferta dostępna jest dosłownie dla wszystkich – tych grających za parę złotych oraz tych kochających znacznie większe ryzyko!

Oficjalna strona bukmachera LV BET – www.LvBET.pl!

Żaden kod bonusowy nie jest wymagany w tym przypadku, a promocja jest aktywowana automatycznie po postawieniu kuponu spełniającego odpowiednie warunki.

Obstawianie Ekstraklasy z niższym podatkiem!

Przypominamy, że bukmacher LV BET nadal oferuje graczom darmowe 50 PLN za karnet na mecze wybranych klubów! Możecie już teraz sprawdzić, czy wasza drużyna jest na liście i skorzystać także z tej promocji!

Zakłady postawione w inny sposób niż aplikacja mobilna nie biorą udziału w ofercie specjalnej, obowiązuje wówczas normalny podatek 12%.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce