Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Skorzystanie z kodu promocyjnego jest bardzo korzystne, jeśli zależy nam na odebraniu jak największego bonusu na start. Już teraz dowiedz się, na czym polega proces korzystania z wyjątkowych prezentów bukmacherskich!

Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?
Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Fortuna bonus powitalny

Jako przykład posłuży nam dzisiaj strona bukmacherska Fortuna, chociaż na łamach portalu znajdziecie także wiele informacji o innych popularnych stronach do obstawiania meczów w naszym kraju.

Wolisz odebrać bonus bez wpłaty w STS? Sprawdź już teraz przygotowany przez nas poradnik. Dowiedz się też, na cym polega Skrill w STS i w jaki sposób można korzystać z tej metody płatności, która na całym świeci cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Kod promocyjny Fortuna jest na ten moment aktywny i może wykorzystać go każdy, kto jeszcze nie zakładał konta u tego bukmachera. Poniżej znajdziecie aktualizowaną informację na temat aktualnego słówka bonusowego, które trzeba wpisać przy rejestracji!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Kod promocyjny Fortuna:

  1. Uruchamiasz oficjalną stronę bukmachera, czyli www.eFortuna.pl
  2. Rejestrujesz się, tak jak w naszym poradniku wideo (ZOBACZ PONIŻEJ!)
  3. Wpisujesz kod „BETONLINE”
  4. Odbierasz freebet 20 PLN
  5. Wpłacasz po raz pierwszy i otrzymujesz dodatkowo nawet 1000 PLN za depozyt!

Wolisz nowoczesne formy przekazywania informacji? Obejrzyj wideo, które pokazuje proces zakładania konta u bukmachera Fortuna. Znajdziecie w nim dosłownie wszystko, co potrzebne, by rozpocząć grę w internecie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce