PZBUK aktualne promocje. Co na start i nie tylko?

Z jakich promocji mogą skorzystać nowi gracze u bukmachera PZBUK? Sprawdzamy najnowszą ofertę i pokazujemy co trzeba zrobić, by z niej skorzystać!

PZBUK aktualne promocje. Co na start i nie tylko?
PZBUK aktualne promocje. Co na start i nie tylko?

Cherry Online Polska – zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi informacjami – postanowiło uruchomić w naszym kraju zupełnie nową markę. Otrzymała ona nazwę PZBUK – skrót od Polskie Zakłady Bukmacherskie.

W PZBUK każdy nowy gracz może otrzymać bonus powitalny za rejestrację i dokonanie pierwszego depozytu. Premię otrzymuje się w formie darmowego zakładu i może ona wynieść maksymalnie 50 PLN.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

PZBUK bonusy dla graczy

Jeden z najmłodszych bukmacherów w naszym kraju przygotował coś nie tylko dla nowych klientów. Niestety, na ten moment nie można powiedzieć, by posiadał on wiele ciekawych ofert regularnych.

Legalny bukmacher PZBUK na start swojej działalności posiadał jedynie bonus na start. Obecnie można w nim odebrać jeszcze dodatek od wygranych – w zależności od liczby typów na kuponie odbiera się od 1 do nawet 15% więcej, niż zwykle!

pzbuk kursy bukmacherskie
pzbuk kursy bukmacherskie

PZBUK opinie 

Jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, by pisać o opiniach graczy dotyczących PZBUK. Na pewno można stwierdzić, że firma nie wydaje się być obecnie nastawiona na wielką dominację polskiego rynku.

Gracze uważają, że PZBUK powinien oferować, między innymi, Wirtualne Sporty oraz większą liczbę metod płatności. Nie brakuje też głosów mówiących o dość niskich kursach u tego bukmachera.

Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że Polskie Zakłady Bukmacherskie dopiero wchodzą na rynek. Być może po pewnym czasie dostosują ofertę do potrzeb naszych graczy i wówczas staną się większą konkurencją chociażby dla Forbet czy innych buków z nieco większym stażem i bardziej rozpoznawalną marką.

Obstawianie meczów legalne – www.eFortuna.pl!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce