Najwyższy bonus powitalny 2019

Gdzie nowi typerzy mogą odebrać u legalnych bukmacherów absolutnie najwyższy bonus powitalny? Łatwo to sprawdzić, ale my zrobiliśmy to za was! Zobaczcie już teraz!

Najwyższy bonus powitalny 2018
Najwyższy bonus powitalny 2018

Bonusy powitalne u bukmacherów to żadna nowość, jednak przy ich wyborze warto kierować się zdrowym rozsądkiem i wybierać takie, które są naprawdę korzystne! Gdzie obecnie można otrzymać najwyższy z dostępnych na rynku?

2100 PLN bonusu Etoto!

Legalny bukmacher Etoto ma dla graczy nawet 2100 PLN w prezencie za założenie konta. To absolutnie najwyższa premia, jaką znajdziecie w polskich firmach branżowy. Drugi pod tym względem LV BET oferuje aż 600 PLN mniej!

2100 PLN na start dla nowych graczy! Gotowy, by odebrać?

Najwyższy bonus powitalny 2018 można odebrać w trzech krokach. Za każdy depozyt można zyskać maksymalnie 700 PLN, co łącznie daje nam ponad 2000 na obstawianie na faworytów albo outsiderów – wybór należy do was!

  • 100% do 700 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 50% do 700 PLN za drugą wpłatę
  • 50% do 700 PLN za depozyt numer trzy!

Oferta nie łączy się z tak zwanym kasozwrotem. Nie oznacza to jednak, że darmowe 50 PLN w Etoto już jest niedostępne. Przy zakładaniu konta gracz sam podejmuje decyzję, na jaką premię chce się zdecydować!

etoto bonus powitalny 2018
etoto bonus powitalny 2018

Czy na ten moment ktoś ma szansę przebić Etoto pod względem bonusu powitalnego? Wszystko okaże się już wkrótce – na pewno nie można lekceważyć żadnej solidnej marki bukmacherskiej z licencją. Wiele z nich już parę razy udowadniało, jak wiele potrafi zaoferować!

Bonus powitalny LV BET

Jeżeli masz już konto na stronie Etoto, a nadal korcą cię wysokie bonusy powitalne, możesz już teraz sprawdzić, jak wygląda promocja na start przygotowana przez LV BET. Bonus powitalny w tym przypadku wynosi 1000 PLN za pierwszą wpłatę oraz 500 PLN za drugą. Łącznie daje to 1500 PLN, co w przypadku dwóch depozytów jest naprawdę niezłą ofertą!

Bonus powitalny LV BET to oferta przygotowana na start dla osób, które jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Podczas rejestracji wystarczy pamiętać o tym, by podać aktualny kod promocyjny, który obecnie brzmi: BETONLINE.

lvbet bonus powitalny

20 PLN bez depozytu Totolotek

A co powiecie na ofertę, w której nie trzeba dokonywać wpłat? Takie też istnieją, a dobrym przykładem jest premia przygotowana przez markę Totolotek. Już za samo założenie konta otrzymujemy 20 PLN do wykorzystania na obstawianie. Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem decydując się zostać u tego bukmachera zyskujemy kolejne środki – 1000 PLN za depozyt!

Pamiętajcie, że konto w Totolotku można założyć tylko na oficjalnej stronie internetowej. Mimo iż oferta jest ograniczona czasowo, dostępna jest już od bardzo długiego czasu. Jest na tyle lubiana przez graczy, że nic nie wskazuje na to, by miano z niej zrezygnować.

Bonus Totolotek
Bonus Totolotek

Forbet bonus na start 1200 PLN

Kolejną firmą bukmacherską, która w chwili obecnej oferuje naprawdę solidny bonus powitalny, jest Forbet. Legalny buk reklamowany przez Artura Boruca oferuje nowym klientom nawet 1200 PLN. Podobnie jak w przypadku oferty w Etoto, premię otrzymujemy za trzy pierwsze wpłaty.

W jaki sposób wygląda otrzymywanie bonusów w Forbet? Oto szybka „ściągawka” dla tych, którzy jeszcze nic nie wiedzą na temat tej promocji:

  • 100% do 400 PLN za pierwszą wpłatę
  • 75% do 400 PLN po dokonaniu drugiego depozytu
  • 50% do 400 PLN za trzeci depozyt

Warto pamiętać, że nadal obowiązuje w Forbet kod promocyjny, który pozwala na zdobycie 50 PLN za darmo ekstra! Podczas zakładania konta będziecie poinformowani o tym, czy wpisaliście dobre hasło promocyjne. Miejcie tylko na uwadze, że nie wszystkie z nich pozwalają na zdobycie dodatkowych środków bez konieczności składania następnych depozytów!

Jaki bonus powitalny wybrać?

Ostateczny wybór należy do osoby, która zakłada konto. My ze swojej strony możemy tylko polecić, by zawsze czytać regulaminy i dokładnie sprawdzać, na czym polega konkretna promocja powitalna. Oczywiście, warto też poradzić się kogoś nieco bardziej doświadczonego – świetnie przydaje się do tego sprawdzone forum czy inne tego typu miejsce.


Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce