Obniżony podatek na najbliższy mecz Polski

445

Reprezentacja Polski zmierzy się 24 czerwca z Kolumbią. Legalny bukmacher LV BET przygotował na tę okazję promocję, w ramach której możliwe jest obstawianie bez podatku!

Obniżony podatek na najbliższy mecz Polski
Obniżony podatek na najbliższy mecz Polski

Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl. W formularzu przy zakładaniu konta warto podać LV BET kod promocyjny, który upoważnia do otrzymania dodatkowych bonusów!

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Tylko obstawianie w godzinach 18.00-20.00 zalicza się do oferty bez podatku. Promocja dotyczy zakładów postawionych na stronie bukmachera, stronie mobilnej, a także przy pomocy aplikacji mobilnej LV BET.

Warto wziąć pod uwagę, że w przypadku kuponu KOMBI stawianie bez podatku dotyczy tylko i wyłącznie spotkań związanych z mistrzostwami świata w Rosji.

LV BET to legalny bukmacher, który organizuje tylko i wyłącznie oferty specjalne zgodne z polskim prawem.

polska kolumbia Obstawianie MŚ 2018

W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Mistrzostwa świata trwają do połowy lipca. Do tego czasu na pewno pojawi się u bukmacherów jeszcze wiele ciekawych promocji i bonusów. O najważniejszych z nich informujemy na łamach naszego portalu!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.