Bonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Etoto. Wszyscy użytkownicy rozpoczęcie przygody u wspomnianego operatora mogą od extra bonusu o wartości 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Warto jest dodać, że wszyscy użytkownicy, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera Etoto mogą liczyć cały czas na ekstra kasę w różnych akcjach za obstawienie meczy.

Jaki jest bonus powitalny w Etoto 2021?

Pierwsza, a zarazem konieczna czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.Etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowa dane osobowe.

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby nie wpisywać nigdzie kodu promocyjnego, ani też się zgłaszać do tej oferty.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Po założeniu konta pozostaje już graczom dokonanie swojej pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją. Użytkownik otrzyma premię równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 600 PLN. W prezencie gracz otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Warto jest dodać, że maksymalnie może ona wynieść nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce