Pewne bonusy dla graczy na sporty wirtualne od Fuksiarza

Konkurs dla aktywnych graczy oferuje legalny bukmacher Fuksiarz PL. Typerzy, którzy typują zdarzenia ze sportów wirtualnych mogą liczyć na dodatkową kasę za obstawienie tych meczy. Łącznie nagrody trafią do pięciu najlepszych typerów.

Fuksiarza nagradza aktywnych graczy sportów wirtualnych

Fuksiarza nagradza aktywnych graczy sportów wirtualnych

Atutem niewątpliwie sportów wirtualnych jest to, iż są one dostępne wszystkim graczom bez żadnego limitu i to przez całą dobę. Poza tym mecze odbywają się tam z sporą częstotliwością. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać extra gotówkę.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.Fuksiarz.pl i oferuje konkurs, „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!”, w którym to nagradza graczy freebetami za obstawienie zdarzeń.

Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!

Zadaniem graczy w promocji „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!” jest w dniach od 21 do 23 marca zdobywanie punktów do rankingu poprzez obstawienie sportów wirtualnych. Dopuszczone są zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzneiowe.

System przyznawania punktów do rankingu jest bardzo prosty, ponieważ naliczane są według następującego przelicznika 1 zł postawiony = 1 pkt.

Łącznie pięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów mogą liczyć darmowe freebety:

  1. miejsce – freebet 200 zł
  2. miejsce – freebet 150 zł
  3. miejsce – freebet 75 zł
  4. miejsce – freebet 50 zł
  5. miejsce – freebet 25 zł

Za otrzymaną gotówkę od legalnego bukmachera Fuksiarz PL gracze będą mogli obstawiać mecze.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz PL:

Legalny bukmacher Fuksiarz PL online oferuje każdemu graczowi regularnie obstawienie meczy bez ryzyka w promocji „Cashback bez limitu„. W ramach tej oferty każdy z graczy może liczyć cały czas na zwrot stawki za przegrane kupony.

Jednak na uwadze trzeba mieć, że powyższy bonus obowiązkowo trzeba aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, ab to wykonać.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce